Reis’in arkasına sığınanlardan olmadık…

Ben Recep Tayyip Erdoğan’a herkesten önce “Reis” diyenlerden biriyim. Danışmanı olarak çalıştığımız RP İstanbul İl Başkanlığı döneminde kendisine böyle hitap ettiğimi...

Ben Recep Tayyip Erdoğan’a herkesten önce “Reis” diyenlerden biriyim. Danışmanı olarak çalıştığımız RP İstanbul İl Başkanlığı döneminde kendisine böyle hitap ettiğimi herkes bilir. 

80 öncesine dayanan bir ortak mücadele geçmişimiz var. Birlikte korsan mitingte yakalanmış, gözaltı yaşamışız. Aynı dava geleneğinden geliyoruz. 

Doğru: Kısa dönem bir ayrılığımız olmuştur. O dönemde kendisini bir kez kamuoyu karşısında eleştirmişliğim vardır. Sevgiden kaynaklı sitem içeren eleştirimdeki üslup sonradan beni de rahatsız etmiştir. Lakin kendisini eleştirdiğim o dönemde bile Reis asla bana gönül koymamıştır. 

Reis’i her yerde hep savundum. Bugün de savunmaya devam ediyorum. Yaşadığım sürece de bu sevgim ve sadakatim devam edecektir. 

Reis söz konusu olduğunda prensibim şudur: Reis’in söyledikleri

YAZININ DEVAMI
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Her HDP’ye oy veren terörist midir? 16 Şubat 2019 | 7.432 Okunma Tuttuğunuz yol sizi bitirir! 14 Şubat 2019 | 8.262 Okunma İzmir’in dağlarında çiçekler açar 09 Şubat 2019 | 5.181 Okunma Sahayı terk edenlerin aklına ihtiyacımız yok! 07 Şubat 2019 | 5.835 Okunma Erdoğancılık-Maduroculuk 02 Şubat 2019 | 5.397 Okunma
TÜM YAZILARI