Pusuda bekleyen ne çok çakal varmış meğer!

AK Parti hareketimizin lideri Recep Tayyip Erdoğan her seferinde “AK Parti bir dava partisidir” der.  Bu davanın referansları bellidir. Kutsal Kitabımızdaki umdeler bu davanın baş umdeleridir. Türkiye sevdasıyla...

AK Parti hareketimizin lideri Recep Tayyip Erdoğan her seferinde “AK Parti bir dava partisidir” der. 

Bu davanın referansları bellidir. Kutsal Kitabımızdaki umdeler bu davanın baş umdeleridir. Türkiye sevdasıyla buluşmuş, milletimizi millet yapan bu inanç değerlerimizin taşıyıcı partisi olan AK Parti o yüzden herhangi bir parti değildir. 

Bu değerleri sadece üstünde taşımakla yetinmeyip iktidara taşıyan Erdoğan da herhangi bir lider değildir. Partimizin adının başında “adalet” olması bilinçli bir tercihin ifadesidir. Çünkü “adalet” diğer bütün umdelerin en başında gelir. 

Liderimizin “Dünya 5’ten büyüktür!” vurgusu, en üst perdeden adalet isteğinin ifadesidir. “Yaşasın zalimler için cehennem!” diye bağırması bu Rabbani/Nebevi anlayışın bir ifadesidir. 

Zalim M&

YAZININ DEVAMI
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Her HDP’ye oy veren terörist midir? 16 Şubat 2019 | 7.132 Okunma Tuttuğunuz yol sizi bitirir! 14 Şubat 2019 | 8.244 Okunma İzmir’in dağlarında çiçekler açar 09 Şubat 2019 | 5.175 Okunma Sahayı terk edenlerin aklına ihtiyacımız yok! 07 Şubat 2019 | 5.831 Okunma Erdoğancılık-Maduroculuk 02 Şubat 2019 | 5.393 Okunma
TÜM YAZILARI