Namussuzsunuz, şerefsizsiniz siz!

Berat Albayrak dünyaya yeni bir evladının geldiğini duyuruyor.Bir baba olarak mutluluğunu paylaşıyor.Pusuda bekleyen o namussuzların o şerefsizlerin attıkları tivitler bize şunu gösteriyor ki bu ülkede dili koparılması...

Berat Albayrak dünyaya yeni bir evladının geldiğini duyuruyor.

Bir baba olarak mutluluğunu paylaşıyor.

Pusuda bekleyen o namussuzların o şerefsizlerin attıkları tivitler bize şunu gösteriyor ki bu ülkede dili koparılması gereken aşağılık yaratıklar var.

Berat Albayrak’ın muhterem eşi ve henüz dünyaya gözlerini açmış evladı Hamza Salih için o terbiyesiz lafları edenlerin keşke gerçek kimliklerini bilsek de o lafları kendilerine nasıl yedireceğimizi dünya alem görse!

Sahte hesapların arkasına sığınan o namussuzlar kimin çocuğu olduklarını açığa vuruyorlar.

Kendilerinin kimden geldiklerini bilemeyiz ama aynaya baktıklarında kendilerine ait sıfatları başkalarında görecek kadar şerefsizdirler.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Bahçeli'ye ve Baykal'a kim operasyon çekti? 24 Ekim 2020 | 2.570 Okunma Tatar'ın kazanması ne anlam ifade ediyor? 22 Ekim 2020 | 720 Okunma Anayasa Mahkemesi yoksa hukuk devleti yok mu? 17 Ekim 2020 | 649 Okunma “Işıklar yanıyor” öyle mi? 15 Ekim 2020 | 638 Okunma Gövdesi Türk, zihni Rum! 10 Ekim 2020 | 730 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar 1 yorum