Namussuzsunuz, şerefsizsiniz siz!

Berat Albayrak dünyaya yeni bir evladının geldiğini duyuruyor.Bir baba olarak mutluluğunu paylaşıyor.Pusuda bekleyen o namussuzların o şerefsizlerin attıkları tivitler bize şunu gösteriyor ki bu ülkede dili koparılması...

Berat Albayrak dünyaya yeni bir evladının geldiğini duyuruyor.

Bir baba olarak mutluluğunu paylaşıyor.

Pusuda bekleyen o namussuzların o şerefsizlerin attıkları tivitler bize şunu gösteriyor ki bu ülkede dili koparılması gereken aşağılık yaratıklar var.

Berat Albayrak’ın muhterem eşi ve henüz dünyaya gözlerini açmış evladı Hamza Salih için o terbiyesiz lafları edenlerin keşke gerçek kimliklerini bilsek de o lafları kendilerine nasıl yedireceğimizi dünya alem görse!

Sahte hesapların arkasına sığınan o namussuzlar kimin çocuğu olduklarını açığa vuruyorlar.

Kendilerinin kimden geldiklerini bilemeyiz ama aynaya baktıklarında kendilerine ait sıfatları başkalarında görecek kadar şerefsizdirler.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Berat Albayrak'ı yedirmeyiz! 08 Ağustos 2020 | 1.171 Okunma Doğruyu söylemek de çarpıtılarak sunulabiliyor 06 Ağustos 2020 | 750 Okunma AK Parti'yi karıştıracak itiraflar 01 Ağustos 2020 | 4.103 Okunma Kılıçdaroğlu'na Kürt meselesine dair 3 soru 30 Temmuz 2020 | 590 Okunma Ayasofya'daki namaz, Lozan'ın ve laikliğin cenaze namazı mıdır? 25 Temmuz 2020 | 3.474 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar 1 yorum