Milletvekilleriyle yapılan toplantıya dair…

Medyadan öğrendiğim kadarıyla Reis’in talimatıyla AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş genel merkezde milletvekilleriyle toplantı yapmış.

“Daha çok çalışın. Resmî ve formel çalışmaların dışında gönüllere girecek çalışmalar yapın. Her hafta seçim bölgenizde olun.” Denilenler özetle bunlar. 

Ama tuhafıma giden husus şu: Bunları söylemeye gerek var mı? Bunlar aşkla ve inançla zaten yapılması gereken şeyler değil mi? Bunları yapmayanın AK Partililik ve dava aidiyeti zaten sorunludur demektir. 

Milletin istemediklerini istemenin veya millette karşılığı olmayanları ısrarla o makamlara getirmenin elbette siyasi bir bedeli olur. Bunları bugüne kadar yapmayanların bu ikazlardan sonra yapacaklarını düşünmek bence kendimizi kandırmaktan öte bir anlama sahip değil. İkazlar üzerine mecburen çalışıyor gibi görünenler merak ediyorum acaba gönülleri nasıl kazanabilirler? 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Bay Kemal sen açıkla! 23 Kasım 2019 | 2.621 Okunma Çekmeye gelmez boynumuz 21 Kasım 2019 | 2.326 Okunma Milletvekilleriyle yapılan toplantıya dair… 16 Kasım 2019 | 4.129 Okunma Yeni trend: İslâmcı Kemalizm 14 Kasım 2019 | 3.575 Okunma FETÖ mağdurlarıve AK Parti’yi bitirme hamlesi 09 Kasım 2019 | 4.246 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar 1 yorum