Milletvekilleriyle yapılan toplantıya dair…

Medyadan öğrendiğim kadarıyla Reis’in talimatıyla AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş genel merkezde milletvekilleriyle toplantı yapmış.

“Daha çok çalışın. Resmî ve formel çalışmaların dışında gönüllere girecek çalışmalar yapın. Her hafta seçim bölgenizde olun.” Denilenler özetle bunlar. 

Ama tuhafıma giden husus şu: Bunları söylemeye gerek var mı? Bunlar aşkla ve inançla zaten yapılması gereken şeyler değil mi? Bunları yapmayanın AK Partililik ve dava aidiyeti zaten sorunludur demektir. 

Milletin istemediklerini istemenin veya millette karşılığı olmayanları ısrarla o makamlara getirmenin elbette siyasi bir bedeli olur. Bunları bugüne kadar yapmayanların bu ikazlardan sonra yapacaklarını düşünmek bence kendimizi kandırmaktan öte bir anlama sahip değil. İkazlar üzerine mecburen çalışıyor gibi görünenler merak ediyorum acaba gönülleri nasıl kazanabilirler? 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
FETÖ'cüler yargı marifetiyle mi kurtarılıyor? 04 Nisan 2020 | 4.837 Okunma Bu işte bir terslik yok mu? 02 Nisan 2020 | 4.971 Okunma Korona maskenizi düşürdü 28 Mart 2020 | 5.777 Okunma FETÖ'cülerin yeni tezgahı 26 Mart 2020 | 7.744 Okunma Korona biyolojik bir saldırı olabilir mi? 21 Mart 2020 | 2.852 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar 1 yorum