Kimin elinde Amerikan bayrağı varsa...

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kızılcahamam’daki kampın kapanış konuşmasında İsmet İnönü’nün elinde sallandırdığı bir ABD bayraklı fotoğraf...

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kızılcahamam’daki kampın kapanış konuşmasında İsmet İnönü’nün elinde sallandırdığı bir ABD bayraklı fotoğraf üzerinden CHP’ye zehir zemberek eleştirilerde bulundu. 

Gezi sürecinde vandallarla beraber olan CHP’nin, 17/25 Aralık sürecinde de FETÖ ile girişilen amansız mücadelede FETÖ’nün yanında saf tuttuğunu, son ekonomik savaşta da ülke düşmanlarıyla kol kola girerek kafa karıştırmaya çalıştığını söyledi. 

IMF ile başlayan boyunduruk ilişkisinde de Cemal Gürsel’den daha çok “Milli Şef” İnönü’nün imzalarının belirleyici olduğuna vurgu yapan Erdoğan’ın IMF ile artık her türlü ilişkinin sonlandırıldığını söylemesi önemliydi. 

İşin ilginç yanı, PKK/HDP canibinin de Amerikan bayrağı altında kendine bir gele

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Koronavirüsle imtihanım... 07 Kasım 2020 | 4.149 Okunma Can derdindeyken... 05 Kasım 2020 | 486 Okunma Ölümü yaşamak... 31 Ekim 2020 | 1.069 Okunma Bahçeli'ye ve Baykal'a kim operasyon çekti? 24 Ekim 2020 | 2.868 Okunma Tatar'ın kazanması ne anlam ifade ediyor? 22 Ekim 2020 | 773 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar