Aile partisi

“Şimdi muhasebe vaktidir” başlıklı yazımdan cımbızla çekilen ve en fenası bağlamından kopartılan “aile partisi” lafım karanlık oda mensuplarınca yanlış bir mecraya çekildi. ...

“Şimdi muhasebe vaktidir” başlıklı yazımdan cımbızla çekilen ve en fenası bağlamından kopartılan “aile partisi” lafım karanlık oda mensuplarınca yanlış bir mecraya çekildi.

Beni aklı sıra Cumhurbaşkanımızı eleştiren bir konuma yerleştirmek isteyen o karanlık güruh bilsin ki benden asla Cumhurbaşkanımızı eleştirecek ve yaralayacak sözler çıkmaz.

Hele hele Reis’imizi kamuoyu karşısında veya kurulduğumuz gazete köşelerinde ima yollu dahi olsa eleştirmek benim açımdan asla söz konusu olamaz.

Bu benim ne dava anlayışımla bağdaşır ne de lidere sadakat anlayışımla.

Ben söyleyecek bir sözüm varsa liderime iletebilecek konumda biriyim. En önemlisi liderim bir konuda karar vermişse itaat etmek gerektiğine inanan biriyim. Kim nasıl anlarsa anlasın ve ne derse desin hiç umurumda değil.

Benim durduğum yer nettir.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
İçin yanıyorsa niye ‘Evet’ diyorsun? 10 Ekim 2019 | 5.593 Okunma Kayseri mi Pensilvanya mı? 05 Ekim 2019 | 3.161 Okunma CHP Esed’in partisi midir? 03 Ekim 2019 | 2.461 Okunma Bir depremin düşündürdükleri 28 Eylül 2019 | 105 Okunma Yargı reformu paketindeki tuzağa dikkat! 26 Eylül 2019 | 5.835 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar