ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Cebinde "cesaret", yüreğinde vahşet!..

Bunalımlarına "bombalı kuşak" bağlayanlar ve beyinleri "dumanlı"yken "intihar eylemcisi" yapılanlar daha önce de çıktı insanlığın karşısına! .

Mehmet Faraç
Mehmet Faraç Yeniçağ Gazetesi
24 Şubat 2018 | 83

Bunalımlarına "bombalı kuşak" bağlayanlar ve beyinleri "dumanlı"yken "intihar eylemcisi" yapılanlar daha önce de çıktı insanlığın karşısına!.. Ya uyuşturularak (!) ya da paraya boğularak!!!

Kendi dünyalarında yaşamayanlar ve başka hayallerin peşinde kullanılan kiralık "lejyoner", zavallılardı onlar...

Tıpkı feodal "namus cinayeti"ne zalimce kılıf yapılan "töre" vahşetlerinde görüldüğü gibi, vurulanın da tıpkı vuran gibi "kurban" olduğu bir zulüm sisteminin "terörist" kılığındaki figüranlarıydı onlar!..

Evet, daha önce da insanlığın karşısına çıktılar... Ya dünyanın her tarafında parayla insan katleden "kiralık katil" olarak ya da Güneydoğu'da genç kızların yüzlerine-bacaklarına kezzap atarken sözde "cemaat" (!) müridi havalarında...

Ve konumuzun tam da ortasına oturan; sözde "Selefi" ideolojisinin militanları kılığında da, insanlığa zulüm için kandırıldılar, kiralandılar, kullanıldılar onlar... Yani öldürdüler ve sonunda birçokları gibi nihai sondan kurtulamayarak öldüler!..

Simsiyah kıyafetleri, ürkütücü ve ilginç çehreleri, insanlıktan çıkmış öfke ve vahşet dolu davranışlarıyla özellikle Irak sokaklarında katliam yaparken "El Kaide" kılığında da dolaştı onlar...

Devamını Oku
Diğer Yazıları
DAHA FAZLA SONUÇ GÖSTER