Yeniyken yapılan 10 ilişki hatası

Yeni ilişkiler her zaman heyecan vericidir. Ama bu heyecan size hatalar da yaptırabilir. Belki de hayatınızın geri kalanını birlikte geçireceğiniz bu kişiyi, basit hatalarla kaybetmek istemezsiniz öyle değil mi? Şimdi size yeni...

Yeni ilişkiler her zaman heyecan vericidir. Ama bu heyecan size hatalar da yaptırabilir. Belki de hayatınızın geri kalanını birlikte geçireceğiniz bu kişiyi, basit hatalarla kaybetmek istemezsiniz öyle değil mi? Şimdi size yeni ilişkileri bekleyen tuzaklardan söz edeceğim. Bu tuzaklara düşmek istemiyorsanız, dikkatlice okumanızı öneririm.

1. ÇOK ACELE ETMEK

Flört dünyanın en güzel şeyi. Bu güzel anları bir an önce tüketmek için neden acele ediyorsunuz ki? İlişkiniz seyrinde gidiyorsa zaten o aşamalara zamanı gelince geçeceksiniz. Böylece hem birbirinizi iyi tanıyacak hem de aranızdaki sevgi bağının güçlenmesine olanak sağlayacaksınız. Kendinizi akışa bırakın ve huzurla ilişkinize devam edin.

2. ŞİMDİ BİZ NEYİZ?

Plan kurmak için daha çok erken. Daha şimdiden ilişkinin hangi yöne gideceği konusunda plan yapmaya kalkışmak, ne bileyim, evlilik konusunu, çocuk konusunu açmak, karşınızdaki insan için baskı unsuru haline gelir. Siz şu sıralar sadece bir sonraki buluşmanızı planlayın yeter. Bu buluşmalar arttıkça gelecek planı yapmanın zamanı da gelecektir.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Boşanmak kolay peki ya sonra? 27 Eylül 2020 | 272 Okunma Terk eden sevgiliyi değersizleştir 26 Eylül 2020 | 130 Okunma Ayrılanlar hâlâ sevdalı mı? 24 Eylül 2020 | 116 Okunma Sevgilim sürekli evliliği konuşuyor 22 Eylül 2020 | 249 Okunma Vazgeç gönlüm sen bu aşktan 20 Eylül 2020 | 105 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar