Yeniden başlasın, aşk ateşi yansın

Berbat ama gerçekten berbat bir yıl geçiriyoruz. Tüm düzenimiz, yaşam biçimimiz, alışkanlıklarımız, kısacası her şeyimiz değişti. Ve bu değişimden ilişkilerimiz, evliliklerimiz de nasibini aldı.

Berbat ama gerçekten berbat bir yıl geçiriyoruz. Tüm düzenimiz, yaşam biçimimiz, alışkanlıklarımız, kısacası her şeyimiz değişti. Ve bu değişimden ilişkilerimiz, evliliklerimiz de nasibini aldı. Yine de enseyi karartmayalım çünkü yeniden başlamak, aşk ateşini yeniden yakmak mümkün. İşte bunu hayata geçirmenin 10 yolu...

1. GEL KONUŞALIM ARTIK

İlişkinizin yeniden başlamaya ihtiyacı olduğunun farkındasın. Peki sevgilin ne düşünüyor? Belki de ona göre ortada bir sorun falan yok. Yeni bir başlangıç için ikinizin de ortak frekansta olması gerekir. Ona, neden böyle bir başlangıca ihtiyacın olduğunu anlatıp, seninle aynı yolda yürümeye ikna etmelisin.

2. ANLIYORSUN DEĞİL Mİ?

Bu işte birlikte çalışacaksınız. Tam bir iş ortağı gibi. Yeni dönemde birbirinizin isteklerine ve önceliklerine saygı göstermelisiniz.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Nişanlım başkalarına 'Alışamadım' demiş 27 Ekim 2020 | 394 Okunma Olmaz olmaz bu iş olamaz 25 Ekim 2020 | 69 Okunma İnsan iki kişiyi aynı anda nasıl sever? 24 Ekim 2020 | 233 Okunma 96 yazı mı 99 yazı mı? 22 Ekim 2020 | 157 Okunma Bir kahve içince sevgili mi olduk? 20 Ekim 2020 | 204 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar