Uzun ilişkileri bekleyen tehlikeler

Uzun ilişkiler dışarıdan bakıldığında gayet güzel görünse de kendi içlerinde bazı tehlikeler barındırır. Yıllar geçtikçe bu tehlikeler daha da fazla kendisini gösterir. Peki nelerdir bunlar?1....

Uzun ilişkiler dışarıdan bakıldığında gayet güzel görünse de kendi içlerinde bazı tehlikeler barındırır. Yıllar geçtikçe bu tehlikeler daha da fazla kendisini gösterir. Peki nelerdir bunlar?

1. KISITLANMIŞ HİSSETMEK

İlişkiniz istediğiniz bazı şeyleri hayata geçirme konusunda size sıkıntı yaşatabilir. Eğitimle, hobilerinizle ilgili yapmak istediklerinizi yapamayabilirsiniz. Daha da basiti, arkadaşlarınızla sevgiliniz olmadan buluşup görüşmek konusunda bile sıkıntı yaşayabilirsiniz. Bu durum artarak devam ederse, ilişkinizi yürütme konusunda problemler ortaya çıkar.

2. İLETİŞİM EKSİKLİĞİ

Gün içinde yaptıklarınızı anlatamıyorsanız, birbirinizi dinlemiyorsanız, birbirinizle konuşmak yerine cep telefonuna, tablete gömülüyorsanız aranızdaki paylaşımı da gün gelir yok edersiniz. Üstelik iletişim sadece konuşmak değildir. Beden diliniz de burada devreye girer. Gülümsemek, dokunmak, sarılmak gibi... Bunlar da eksilmişse son noktaya doğru hızla koşuyorsunuz demektir.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Tükenmiş sporcular 29 Temmuz 2021 | 42 Okunma Sevgilim beni kuzenimle aldattı 27 Temmuz 2021 | 210 Okunma Flörtün sana ne kadar uygun? 24 Temmuz 2021 | 46 Okunma Sabahlar olmasın 22 Temmuz 2021 | 26 Okunma Aşkla ilgili en çok sorulan sorular 20 Temmuz 2021 | 50 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar