Sevgilim sürekli evliliği konuşuyor

Ben 27 yaşındayım, görüştüğüm erkek 34 yaşında. Nedense sürekli evlilik hakkında konuşuyor, “Evlilikler saçma sebepler yüzünden bitiyor, ben böyle nedenlerle bitmesini istemem” diyor.

Ben 27 yaşındayım, görüştüğüm erkek 34 yaşında. Nedense sürekli evlilik hakkında konuşuyor, “Evlilikler saçma sebepler yüzünden bitiyor, ben böyle nedenlerle bitmesini istemem” diyor. Bana “Sen evliliğe uzaksın” da diyor. Evet evlilikten korkuyorum. Benim evlilik hakkındaki düşüncelerimi de öğrenmek istiyor. Bir erkeğin bu kadar çok evlilik hakkında konuşması nasıl yorumlanır? ● Meryem

Bu erkek seninle evlenmek istiyor ama bunu bir türlü dile getiremiyor. Çünkü sen evlilik konusunda mesafelisin. Sevgilin, kendisinin iyi bir eş olabileceğini, evlenirseniz sudan sebeplerle yuvasını dağıtmayacağını söylüyor.

Yani konuyu sürekli evliliğe getirerek senin bu konudaki olumsuz tutumunu olumluya çevirmek istiyor. Sonuç olarak onun konuşmalarını yorumlamak yerine sen kendi düşüncelerini yorumlamalısın. Evlenmek istiyor musun? 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Gözneli Gök Mehmet 29 Ekim 2020 | 51 Okunma Nişanlım başkalarına 'Alışamadım' demiş 27 Ekim 2020 | 396 Okunma Olmaz olmaz bu iş olamaz 25 Ekim 2020 | 71 Okunma İnsan iki kişiyi aynı anda nasıl sever? 24 Ekim 2020 | 234 Okunma 96 yazı mı 99 yazı mı? 22 Ekim 2020 | 158 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar