Senden hoşlanmadığını gösteren işaretler

Sen birinden çok hoşlanıyorsun ama onun ne hissettiği konusunda bir türlü emin olamıyorsun. Belki de emin olamamanın nedeni, onun sana karşı pek de ilgisi olmamasından kaynaklanıyordur. Hatta bunu yüzüne...

Sen birinden çok hoşlanıyorsun ama onun ne hissettiği konusunda bir türlü emin olamıyorsun. Belki de emin olamamanın nedeni, onun sana karşı pek de ilgisi olmamasından kaynaklanıyordur. Hatta bunu yüzüne açıkça söyleyemese de davranışlarıyla “Benden uzak dur” diyordur ama sen bunları göremiyorsundur.

1- MESAJLARINA GERİ DÖNMÜYOR: En önemli gösterge. Hoşlandığın kişi senin mesajlarını yanıtlamıyorsa, sen tekrar mesaj atıp “Niye cevap vermedin?” diye sorduğunda da “Unuttum” ya da “Meşgulüm” gibi bahanelere başvuruyorsa belli ki o mesajları almak istemiyor.

2- GÖRÜŞMEK İSTEMİYOR: Ne zaman bir yerlere gitmek için davette bulunsan ya işleri olduğunu söylüyor ya da başka sebepler buluyor. Açıkçası biri birinden hoşlanıyorsa eğer onu mutlaka hayatının öncelikleri arasına koyar. Koymuyorsa da senin hissettiğin gibi hissetmiyor demektir.

3- KARŞILAŞMAKTAN KAÇINIYOR: Seninle karşılaşma olasılığı bulunan yerlere artık gitmiyor. Hatta o oradayken sen geldiğinde hemen toparlanıp gidiyor. Evet bu birazcık can sıkıcı bir durum. Senden vebalı gibi kaçtığını düşünebilirsin. Ama o, senin konuyu yeniden flört meselesine getirmeni istemediği için kayboluyor.

4- KANKA GİBİ DAVRANIYOR: Bir önceki maddeden daha kötüsü var. Diyelim ki bir fırsat oldu ve konuşuyorsunuz. Mesela sana başkalarından söz ediyor. Hatta birini etkilemek için nasıl davranması gerektiğini falan soruyor. Bir çeşit kanka muamelesi yapıyor. Neredeyse “Eyvallah kardeşim” diyecek.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Ayrılığın öğrettiği hayat dersleri 17 Nisan 2021 | 66 Okunma Arı gibi çalışarak... 15 Nisan 2021 | 162 Okunma Heyecan bitti diye ilişki de bitmeli mi? 13 Nisan 2021 | 295 Okunma Saygı yoksa sevgi de yok 10 Nisan 2021 | 72 Okunma Yas süreci bittiğinde 08 Nisan 2021 | 147 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar