İlişkiyi bitiren 10 kötü davranış

Sevgilinizin bir kötü davranışını görmezden gelebilir veya affedebilirsiniz. Ancak bu davranış sürekli tekrarlanırsa ilişkinizde çatlak oluşturur. Her tekrarda o çatlak büyür ve en sonunda tamir edilemez hale...

Sevgilinizin bir kötü davranışını görmezden gelebilir veya affedebilirsiniz. Ancak bu davranış sürekli tekrarlanırsa ilişkinizde çatlak oluşturur. Her tekrarda o çatlak büyür ve en sonunda tamir edilemez hale gelir. Peki bir ilişki üzerinde yıkıcı etkileri olan kötü davranışlar nelerdir?

1-DEĞiŞTiRMEYE ÇALIŞMAK

Sevgilinizi sürekli olarak değiştirmeye ve olmasını istediğiniz kişi haline getirmeye çalışmak, ilişkinizi mahvedebilecek toksik bir alışkanlıktır. Onu başka birine dönüştüremeyeceğiniz gibi bir süre sonra kimliğini kaybetmesine neden olabilirsiniz. İlişkinin temeli iki tarafın da birbirinin kişiliğine saygı duymasıdır.

2-HERKESiN ÖNÜNDE KAVGA ETMEK

Tartışmalarınızı kendi özel alanınızda tutmak yerine halka açarsanız, sevgilinizi utandırırsınız. Bir probleminiz varsa başkalarının önünde bunu halledemezsiniz. Sevgiliniz kendisini küçük düşmüş hisseder. Ve ne yazık ki bu hissin geçmesi kolay değildir. Bu durum tekrarlandıkça ilişkiniz de bitiş noktasına yol alır.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Aşkla ilgili en çok sorulan sorular 20 Temmuz 2021 | 43 Okunma 'Seni seviyorum' demek için artık bekleme 17 Temmuz 2021 | 34 Okunma Kadıköy, Cihangir ve İstiklal 15 Temmuz 2021 | 94 Okunma Gönlü var mı yoksa hiç sevmiyor mu? 13 Temmuz 2021 | 139 Okunma İlişkiyi bitiren 10 kötü davranış 10 Temmuz 2021 | 176 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar