İlişkiden ne bekliyoruz?

Bir ilişkiniz var ama kendinizi pek de rahat hissetmiyorsunuz. Çünkü beklediğiniz şeyler hayata geçmiyor. Kendinizi rahatsız hissediyorsunuz. O zaman önce ne beklediğinizi belirleyin, sonra da bunları sevgilinize söyleyin. Ben...

Bir ilişkiniz var ama kendinizi pek de rahat hissetmiyorsunuz. Çünkü beklediğiniz şeyler hayata geçmiyor. Kendinizi rahatsız hissediyorsunuz. O zaman önce ne beklediğinizi belirleyin, sonra da bunları sevgilinize söyleyin. Ben herkesin bekleyebileceği şeyleri sıraladım. Belki bu cümleleri sevgilinize söyleyip rahatlarsınız.

1- BANA SAYGI GÖSTER

Seninle sevgili oldum diye hayatımı sana adamadım. Birlikte aynı duyguları paylaşıyoruz ve bu yeterince şahane bir şey zaten. Benim hayatım bana, senin hayatın sana. İkimizin oluşturduğu hayat da bizim hayatımız. Geçmişim, ailem, arkadaşlarım, işim, hobilerim benim kişiliğimin parçasıdır.

2- BENİMLE OYNAMA

Sevgiliysen, sevgilisindir. “Bugün başka, yarın başka, tüküreyim böyle aşka” dedirtme bana. Yaşadığın ilişkinin arkasında dur, gözün, başın oynamasın. Sorumluluk almayacaksan beni oyalama. Beni önce telefon, mesaj yağmuruna tutup sonra da “İşim çok, meşgulüm” gibi bahanelerle arka sıralara itme. Oyun oynayacak çağı çoktan geçtim.

3- BENİMLE İLGİLEN

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Yalanı ve yalancıyı anlamanın yolları 27 Kasım 2021 | 72 Okunma Bırakın herkes kendi istediği kıyafeti giysin 25 Kasım 2021 | 90 Okunma Yalan söyleyeni affetmeli mi? 23 Kasım 2021 | 79 Okunma Aile Danışmanı İrem Hattat: Pandemi sırasında cinsel hayatı sorunlu olan çiftlerin sayısı sorunsuz olanları geçti 20 Kasım 2021 | 201 Okunma Sefo o okulda konser verecek 18 Kasım 2021 | 56 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar