Güzel ayrılık

Ünlüler dünyasında ilişkilerin bitmesi epey sancılı oluyor. Ayrılan çiftlerin, birbirlerini suçlamaları, iki kişi arasında kalması gereken özel şeyleri ortaya dökmeleri, birbirlerine adeta düşman...

Ünlüler dünyasında ilişkilerin bitmesi epey sancılı oluyor. Ayrılan çiftlerin, birbirlerini suçlamaları, iki kişi arasında kalması gereken özel şeyleri ortaya dökmeleri, birbirlerine adeta düşman gibi davranmaları, sürekli gördüğümüz olağan şeyler.

Her zaman söylerim, mesele aşk yaşamakta değil, asaletli ayrılmakta. Yeni nesil kadın komedyenler arasında benim için bir numara olan Büşra Pekin ile sadece yorumculuğuyla değil, besteci ve söz yazarı kimliğiyle de müthiş şarkılar yapan Ersay Üner 6 yıllık ilişkilerini bitirdiler.

Dün de “Biz bir süre önce ayrılma kararı aldık. Bu kararı, dostluğumuzun ve beraber yürüttüğümüz çalışmaların süreceğini sizlerle paylaşmak istedik” diye açıklama yaptılar. Böyle bir ayrılığa uzun süredir rastlamıyorduk gerçekten.

Hem birbirlerine, hem ilişkilerine, hem de hayranlarına duydukları saygıyı bu açıklamada çok güzel dile getirmişler. Zaten ilişkileri boyunca da birbirlerinden hep sevgiyle ve saygıyla bahsettiler. Hiçbir zaman aşklarını gözümüze sokmadılar. Belli ki bir şeyleri tüketmişler ama birbirlerini tüketmek yerine ayrılığı tercih etmişler. Bu şekilde devam etseydi böyle güzel bir ayrılık olmayacaktı. Kadının da erkeğin de hası ayrılıkta belli olur.

ZALIM SOSYETE

Fatih Bulut bir TikTok (video uygulaması) fenomeniydi. ‘Zalım Geceler’ adlı bir şarkıyı söylerken çekilmiş videosunu İrem Sak paylaşınca herkes Fatih Bulut’u tanıdı. İstanbul’a geldi şarkısına klip çekildi falan. Böyle şeylere son yıllarda alıştık. Ortalık bir anda ünlü olanlardan geçilmiyor. Ama yüzde 99’u kısa sürede sönüp gidiyor. Kuzenin asker eğlencesinde silah çekip havaya mermi yağdırırken çekilmiş görüntüleri yayınlandı biliyorsunuz. Savcılık şimdi hakkında soruşturma açmış. Bir para cezası alacaktır büyük olasılıkla.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Pop'u Rap mi öldürdü? 12 Aralık 2019 | 55 Okunma Evli bir adamla birlikteyim 11 Aralık 2019 | 501 Okunma Kadınların özlediği romantik davranışlar 08 Aralık 2019 | 191 Okunma O kadar boşlar ki, röportaj yaparlarsa imajları zedelenir 05 Aralık 2019 | 131 Okunma Benimle evlenir misin? 04 Aralık 2019 | 155 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar