Evlilikte ortak olmak

Evlilik dediğimiz şey bir ortaklıktır. Hem de hayat ortaklığı... Nasıl ki kötü ortaklar şirketi batırırsa, evlilikte de kötü eş olmak hayatınızı zora sokar. Madem evlenmeye karar verdiniz ya da daha yeni...

Evlilik dediğimiz şey bir ortaklıktır. Hem de hayat ortaklığı... Nasıl ki kötü ortaklar şirketi batırırsa, evlilikte de kötü eş olmak hayatınızı zora sokar. Madem evlenmeye karar verdiniz ya da daha yeni evlendiniz öyleyse bu yazıya mutlaka göz atın.

1- ASLA ZALİM OLMA

Yollar uzun, hayat şartları çetin. Bu çetin şartlarda birbirinize öfkeleneceğiniz ve kızacağınız anlar olacak. Öfkeyle başa çıkmayı, birbirinize zalimlik yapmamayı öğrenmeniz gerekiyor.

2- GERİ ADIM ATMAYI BİL

Tartışmada haklı olabilirsin. Haklılığını kanıtlamak için tartışmayı uzatabilirsin. İyi de evliliğin tehlikeye girdikten sonra haklı olmanın ne anlamı var? Haklıysan da bazen geri adım at.

3- HERKES VE HER ŞEY DEĞİŞİR

.....

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Evlilikte ortak olmak 09 Ekim 2021 | 48 Okunma Klişelerin yıkıldığı film 07 Ekim 2021 | 257 Okunma Beni sahiplensin kol kanat gersin 05 Ekim 2021 | 197 Okunma Seri aldatıcı kurbanı mısınız? 30 Eylül 2021 | 152 Okunma Fedakarlığın karşılığı böyle mi olmalıydı? 28 Eylül 2021 | 100 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar