Çocuklar için Antalya cennet

Çocuklu aileler için tatil yeri seçmek hiç de kolay değildir. Çünkü çocuklar çabuk sıkılır. Onlara sadece deniz, kum, güneş yetmez, eğlendirecek bir şeyler de gerekir. Yani Bodrum’un...

Çocuklu aileler için tatil yeri seçmek hiç de kolay değildir. Çünkü çocuklar çabuk sıkılır. Onlara sadece deniz, kum, güneş yetmez, eğlendirecek bir şeyler de gerekir. Yani Bodrum’un, Alaçatı’nın ‘beach’leri çocuklar için asla uygun değildir.

Neyse ki Antalya var. Ağustosta gidince epey sıcak olsa da Antalya, çocuklu tatil için müthiş bir kurtarıcı. Otellerdeki aquaparklar, çocuk kulüpleri, gün boyu sayısız etkinlik, ebeveynlere kendilerine vakit ayırmaları için büyük olanak sağlıyor.

Çocukları, bu işte uzman animasyon ekibine güvenle teslim edip siz, denizin, güneşin tadını çıkarabiliyorsunuz. Biz ikizlerimiz Derin ve Mavi’yi kaldığımız oteldeki çocuk kulübünden zor aldık.

Öyle iyi vakit geçiriyorlardı ki; biz unuttular adeta. Kaldığımız Sunrise Resort Hotel’in tüm Çocuk Kulübü ekibine bir kez de buradan teşekkür edeyim. Bu arada eskiden “Otelde her şey dahilse yemekler kalitesizdir” gibi bir anlayış vardı.

Artık öyle değil. Bu otellerde artık ünü Türkiye’nin dışına taşmış şefler çalışıyor. Çok sayıda kişiye aynı anda hizmet vermelerine rağmen yemekler lezzetli, hizmet kusursuz.

Çocuklar için ayrı menü bile çıkartılıyor. Yalnız bir konuyu yazmadan geçemeyeceğim. Antalya’nın sıcağı öyle böyle değil. Ben ki, Mersin’de doğdum büyüdüm, beni bile bazen nefessiz bıraktı.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Hangi erkekler şiddete meyilli? 25 Ağustos 2019 | 0 Okunma Yeniden aşk, her zaman aşk 18 Ağustos 2019 | 31 Okunma Çocuklar için Antalya cennet 15 Ağustos 2019 | 47 Okunma Şimdi ayrılık zamanı 04 Ağustos 2019 | 12 Okunma Benim yerime o genci alın 01 Ağustos 2019 | 597 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar