Çocuklar için Antalya cennet

Çocuklu aileler için tatil yeri seçmek hiç de kolay değildir. Çünkü çocuklar çabuk sıkılır. Onlara sadece deniz, kum, güneş yetmez, eğlendirecek bir şeyler de gerekir. Yani Bodrum’un...

Çocuklu aileler için tatil yeri seçmek hiç de kolay değildir. Çünkü çocuklar çabuk sıkılır. Onlara sadece deniz, kum, güneş yetmez, eğlendirecek bir şeyler de gerekir. Yani Bodrum’un, Alaçatı’nın ‘beach’leri çocuklar için asla uygun değildir.

Neyse ki Antalya var. Ağustosta gidince epey sıcak olsa da Antalya, çocuklu tatil için müthiş bir kurtarıcı. Otellerdeki aquaparklar, çocuk kulüpleri, gün boyu sayısız etkinlik, ebeveynlere kendilerine vakit ayırmaları için büyük olanak sağlıyor.

Çocukları, bu işte uzman animasyon ekibine güvenle teslim edip siz, denizin, güneşin tadını çıkarabiliyorsunuz. Biz ikizlerimiz Derin ve Mavi’yi kaldığımız oteldeki çocuk kulübünden zor aldık.

Öyle iyi vakit geçiriyorlardı ki; biz unuttular adeta. Kaldığımız Sunrise Resort Hotel’in tüm Çocuk Kulübü ekibine bir kez de buradan teşekkür edeyim. Bu arada eskiden “Otelde her şey dahilse yemekler kalitesizdir” gibi bir anlayış vardı.

Artık öyle değil. Bu otellerde artık ünü Türkiye’nin dışına taşmış şefler çalışıyor. Çok sayıda kişiye aynı anda hizmet vermelerine rağmen yemekler lezzetli, hizmet kusursuz.

Çocuklar için ayrı menü bile çıkartılıyor. Yalnız bir konuyu yazmadan geçemeyeceğim. Antalya’nın sıcağı öyle böyle değil. Ben ki, Mersin’de doğdum büyüdüm, beni bile bazen nefessiz bıraktı.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Ayrılık geldi başa katlanmak gerek 21 Mayıs 2020 | 103 Okunma Hiç mi merak etmiyor beni? 19 Mayıs 2020 | 177 Okunma Bana hormonumun bir oyunu mu bu? 18 Mayıs 2020 | 97 Okunma KKT'nin yeni bir talebi var 14 Mayıs 2020 | 113 Okunma Hiçbir sorun yokken insan sıkılır mı? Heyecan yaşamak için ilişki bitirilir mi? 12 Mayıs 2020 | 194 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar