Çocuğumuz doğunca cinsellik kalmadı

Evli bir erkeğim. 2 yıl önce baba oldum. Eşim soğuk, takıntıları olan, en ufacık bir tartışmada ağlamaya başlayan, tartışmalarda hep beni suçlu bulan, sevgisini göstermeyen, hep ciddi duran bir kadın.

Ayrıca çocuk doğduğundan beri cinselliği de ikinci plana attı. İşte bu ortamda aynı işyerinde çalıştığım bir kadından hoşlanmaya başladım. Eşimden ayrılmalı mıyım?

● EREN

O kadınla birlikte olmak için ayrılmak istiyorsan, bunu yapmamanı öneririm. Evliliğinin bir süreçten geçtiğini unutma. Her çocuklu çift senin yaşadıklarını yaşıyor. Önemli olan bunu aşmanın bir yolunu bulmak. Ayrılmak yerine aile terapistlerine giderek bu sorunun çözümünü arayabilirsiniz. Buna rağmen evliliğinizde bazı şeyler yoluna girmiyorsa o zaman karşılıklı oturup; kırmadan, dökmeden ayrılığın koşullarını konuşabilirsiniz. Ama sırf birinden hoşlanıyorsunuz diye ayrılmak, sizi çok mutsuz eder.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Karantinada flört halleri 16 Ocak 2021 | 87 Okunma Nispet evliliği 18 ayda bitti 14 Ocak 2021 | 433 Okunma 3 aylık evliyken eşim beni aldattı 12 Ocak 2021 | 858 Okunma Karşılıksız aşktan nasıl kurtulmalı? 09 Ocak 2021 | 91 Okunma Olaylar olaylar 07 Ocak 2021 | 93 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar