Çocuğumuz doğunca cinsellik kalmadı

Evli bir erkeğim. 2 yıl önce baba oldum. Eşim soğuk, takıntıları olan, en ufacık bir tartışmada ağlamaya başlayan, tartışmalarda hep beni suçlu bulan, sevgisini göstermeyen, hep ciddi duran bir kadın.

Ayrıca çocuk doğduğundan beri cinselliği de ikinci plana attı. İşte bu ortamda aynı işyerinde çalıştığım bir kadından hoşlanmaya başladım. Eşimden ayrılmalı mıyım?

● EREN

O kadınla birlikte olmak için ayrılmak istiyorsan, bunu yapmamanı öneririm. Evliliğinin bir süreçten geçtiğini unutma. Her çocuklu çift senin yaşadıklarını yaşıyor. Önemli olan bunu aşmanın bir yolunu bulmak. Ayrılmak yerine aile terapistlerine giderek bu sorunun çözümünü arayabilirsiniz. Buna rağmen evliliğinizde bazı şeyler yoluna girmiyorsa o zaman karşılıklı oturup; kırmadan, dökmeden ayrılığın koşullarını konuşabilirsiniz. Ama sırf birinden hoşlanıyorsunuz diye ayrılmak, sizi çok mutsuz eder.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Ayrılık geldi başa katlanmak gerek 21 Mayıs 2020 | 102 Okunma Hiç mi merak etmiyor beni? 19 Mayıs 2020 | 175 Okunma Bana hormonumun bir oyunu mu bu? 18 Mayıs 2020 | 97 Okunma KKT'nin yeni bir talebi var 14 Mayıs 2020 | 112 Okunma Hiçbir sorun yokken insan sıkılır mı? Heyecan yaşamak için ilişki bitirilir mi? 12 Mayıs 2020 | 193 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar