Adı konmamış ilişkilerden uzak durmalı

Yepyeni bir yıl başladı ve siz hala bir önceki yıldan beri sürdürdüğünüz ama “Acaba biz neyiz?” sorusuna bir türlü cevap bulamadığınız bir ilişkinin içinde misiniz? Şimdi bu...

Yepyeni bir yıl başladı ve siz hala bir önceki yıldan beri sürdürdüğünüz ama “Acaba biz neyiz?” sorusuna bir türlü cevap bulamadığınız bir ilişkinin içinde misiniz? Şimdi bu yazıyı dikkatle okuyun. Böyle bir ilişkiyi 2022’de de devam ederseniz neler yaşayabileceğinizi anlayın ve sonra da elinize telefonu alıp o son mesajı atın.

1- FAZLA YORUCUDUR

Ne olduğunuzu, hangi konumda bulunduğunuzu, onun için ne ifade ettiğinizi bilmediğiniz bir ilişki, sürekli bunları düşüneceğiniz için sizi çok yorar. İlişkiniz için harcayacağınız enerjiyi, aklınızdaki sorulara yanıt bulmak için harcarsınız.

2- KAVGA KAÇINILMAZDIR

Siz sorularınıza yanıt bulamadıkça gerilirsiniz. Buna onun ilgisizliği de eklenir. Bir gün öyle bir patlarsınız ki geri dönüşü olmaz. İyi de siz mutlu olmak için bir ilişkinin içindesiniz, bu tür öfke patlamaları yaşayasınız diye değil ki?

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Gökay Kalaycıoğlu isyan etti 27 Ocak 2022 | 26 Okunma Nişanlım başkalarına 'Alışamadım' demiş 25 Ocak 2022 | 296 Okunma Başarılı randevu yatakta biten midir? 23 Ocak 2022 | 200 Okunma Doymadım doyamadım 20 Ocak 2022 | 76 Okunma Ayrılık konusunda kafam çok karışık 18 Ocak 2022 | 63 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar