'Seni seviyorum' demek için artık bekleme

Hayatınızdaki kişiyle çok eğleniyorsunuz. Birlikte çok iyi vakit geçiriyorsunuz. Çok ama çok hoşlanıyorsunuz. Fakat bir sonraki aşamanın vaktinin gelip gelmediğini anlayamıyorsunuz. Daha önce...

Hayatınızdaki kişiyle çok eğleniyorsunuz. Birlikte çok iyi vakit geçiriyorsunuz. Çok ama çok hoşlanıyorsunuz. Fakat bir sonraki aşamanın vaktinin gelip gelmediğini anlayamıyorsunuz. Daha önce yaşadığınız kötü deneyimler ona “Seni seviyorum” deme zamanınızı sürekli erteletiyor. Öyleyse aşağıdaki ipuçlarını iyi değerlendirin.

1- BAKIŞLARIN NASIL?

İnsan sevdiği kişiye farklı bakar. Bu bakışlar sevgi içerir. Ona bakarken gülümsemeni engelleyemiyorsan, aklından “Şu anda baktığım kadın/erkek tanıdığım en muhteşem insan” diye geçiriyorsan ve o da sana baktığında gözlerini gözlerinden çekemiyorsan, evet zaman, işte o zamandır.

2- NE KADAR FARKINDASIN?

Onunla ilgili hiç kimsenin dikkat etmediği şeyleri fark etmeye başladın. Ayrıntılar senin için önemli hale geldi. Onu mutlu eden şeylere özen gösteriyorsun. Hatta o mutlu olduğu zaman sen de mutlu oluyorsun. Hakkındaki her şeyi bilmek için en küçük detaya bile dikkat ediyorsun. Evet dostum, seviyorsun.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
'Seni seviyorum' demek için artık bekleme 17 Temmuz 2021 | 34 Okunma Kadıköy, Cihangir ve İstiklal 15 Temmuz 2021 | 93 Okunma Gönlü var mı yoksa hiç sevmiyor mu? 13 Temmuz 2021 | 137 Okunma İlişkiyi bitiren 10 kötü davranış 10 Temmuz 2021 | 171 Okunma Evlenmeden önce son kontrol 06 Temmuz 2021 | 179 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar