'O an'ın geldiğini gösteren işaretler

Hayatınızdaki kişiyle çok eğleniyorsunuz. Birlikte çok iyi vakit geçiriyorsunuz. Çok ama çok hoşlanıyorsunuz. Fakat bir sonraki aşamanın vaktinin gelip gelmediğini anlayamıyorsunuz. Daha önce...

Hayatınızdaki kişiyle çok eğleniyorsunuz. Birlikte çok iyi vakit geçiriyorsunuz. Çok ama çok hoşlanıyorsunuz. Fakat bir sonraki aşamanın vaktinin gelip gelmediğini anlayamıyorsunuz. Daha önce yaşadığınız kötü deneyimler ona “Seni seviyorum” deme zamanınızı sürekli erteletiyor. Öyleyse aşağıdaki ipuçlarını iyi değerlendirin. Bu 10 maddeyi yaşıyorsanız, artık o sihirli cümleyi söylemenin vakti gelmiş demektir.

1- BAKIŞLARIN NASIL?

İnsan sevdiği kişiye farklı bakar. Bu bakışlar sevgi içerir. Ona bakarken gülümsemeni engelleyemiyorsan, aklından Şu anda baktığım kadın/erkek tanıdığım en muhteşem insan diye geçiriyorsan ve o da sana baktığında gözlerini gözlerinden çekemiyorsan, evet zaman, işte o zamandır.

2- NE KADAR FARKINDASIN?

Onunla ilgili hiç kimsenin dikkat etmediği şeyleri fark etmeye başladın. Ayrıntılar senin için önemli hale geldi. Onu mutlu eden şeylere özen gösteriyorsun. Hatta o mutlu olduğu zaman sen de mutlu oluyorsun. Hakkındaki her şeyi bilmek için en küçük detaya bile dikkat ediyorsun. Evet dostum, seviyorsun.

3- HAYATININ İÇİNDE Mİ?

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
'Sen de beni aldat' diyor 01 Mart 2022 | 290 Okunma Sadakatsiz bir adam, cesaret bekleyen kadın 27 Şubat 2022 | 131 Okunma Senin mutluluğun benim mutluluğum 24 Şubat 2022 | 142 Okunma 3 aylık evliyken eşim beni aldattı 22 Şubat 2022 | 799 Okunma İhanet edip de yakalanmayan kimse yoktur 20 Şubat 2022 | 327 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar