25 yıldır gündem POSTA

25 yıl önce bugün, Türkiye yepyeni bir gazeteyle tanıştı. Bu gazete kısa ve öz haber veren, çabuk okunan, muadillerinden daha ucuz, eğlenceli ama bünyesinde her haberi barındıran bir gazete olmak amacıyla yola çıktı. İşte o gazete, elinizde tuttuğunuz POSTA. 25 yıldır halkla beraber.

Ben bu gazeteye kuruluşunda gece sorumlusu olarak girdim. Daha sonra sayfa editörlüğü, haber müdürlüğü, yazı işleri müdürlüğü ve dijital yayınlar yönetmenliği yaptım. Halen yazı işleri müdürlüğüne ve köşe yazarlığına devam ediyorum. Bu gazetenin ilk günden beri bir parçası olmaktan mutluluk duyuyorum. Çünkü biz iyi gazete yapıyoruz. Halkın önceliklerini dikkate alıyoruz.

Size daha açık bir şey söyleyeyim. Bizim sektörde gazeteciler, diğer gazeteciler beğensin diye gazete yapar. Biz öyle değiliz. Sayfalarımıza koyacağımız her haberi “Halkı ne kadar ilgilendirir?” sorusunu sorduktan sonra seçiyoruz. Media Cat Dergisi, her yıl ‘Yılın Manşetleri’ni seçer.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Bu aşkın heyecanı meyecanı yok 16 Şubat 2020 | 60 Okunma Teklifin maliyeti düğünü yakaladı 13 Şubat 2020 | 38 Okunma İki kişiye birden aşık olunur mu? 12 Şubat 2020 | 751 Okunma Sevdam İstanbul 06 Şubat 2020 | 63 Okunma Terk eden sevgiliyle arkadaş kalınır mı? 05 Şubat 2020 | 126 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar