Macron ile Napolyon’un ortak yanları kendilerinden büyük kadınlara aşık olmaları mı?

Fransa Cumhurbaşkanı Macron zıpırlıklarını sürdürdükçe, nedense bazıları Napolyon'u hatırlıyor...

Fransa Cumhurbaşkanı Macron zıpırlıklarını sürdürdükçe, nedense bazıları Napolyon'u hatırlıyor... Milli Savunma Bakanı Akar da, Doğu Akdeniz konusunda açıklamalarda bulunurken, Macron'un iki yüzlü tavrına tepki göstermiş ve şöyle demiş:

"Macron buradaki problemlerin üzerine benzin döküyor. Bu da çözümü uzattıkçauzatıyor. Hayal gören Macron'un kendisi. İki yüzyıl önce ölen Napolyon'un rolünü kapmaya çalışıyor ama buna gücünün ve boyunun yetmeyeceğini de hep beraber görüyoruz." Zaman da kişiler de çok farklı... Napolyon ile Macron'u eşlerinin kendilerinden yaşlı olması ile belki karşılaştırabiliriz.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
CHP yöneticileri iktidara alternatif olmak konusunda hiç hevesli değiller 22 Ekim 2020 | 90 Okunma Amerika da Rusya da Türkiye’nin ağırlık kazanmasını dikkatle izliyorlar 21 Ekim 2020 | 306 Okunma Türkiye’nin sorunları birer birer çözüme kavuşuyor 20 Ekim 2020 | 253 Okunma Uluslararası ilişkilerde bazı ülkelerden tarafsızlık beklemek akıl işi değildir 19 Ekim 2020 | 457 Okunma Markar Esayan’ın yokluğunu hepimiz derinden hissedeceğiz 18 Ekim 2020 | 381 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar