Londra Zirvesi’nde küçük prens Andrew hizmet dışı bırakıldı

Yarın Londra'da yapılacak olan NATO Zirvesi dolayısıyla, üye ülkeler arasındaki ilişkiler tabii ki ilgili haber ve yorumların ağırlık noktalarını oluşturuyor.

Özellikle ABD Başkanı Trump'ın Avrupalı NATO üyelerinin askeri harcamalarının azlığı konusundaki tepkileri, Londra Zirvesi'nde yine gündeme gelecektir.

Katılım listesi
Ancak şu noktayı hiç unutmayalım... NATO'lu siyasetçilerin ve ev sahibi İngiltere'nin hanedanının özel hayatları da, siyasetteki dalgalanmalar kadar ilgi çekiyor ve haberlere konu oluyor. Örneğin geçen hafta Kraliçe Elizabeth, NATO Zirvesi dolayısıyla yapılacak toplantılara ve resmi yemeğe hanedanın hangi üyelerinin katılacağını resmi bir yazı ile duyurdu.


YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Suudi Veliahtı Kaşıkçı cinayetini unutturmak için saçma sapan reformlar yapıyor 10 Aralık 2019 | 2.314 Okunma “Tarihi tekerrür diye tarif ediyorlar; hiç ibret alınsaydı tekerrür mü ederdi” 09 Aralık 2019 | 2.748 Okunma Suudi bir asker bir Amerikan üssüne saldırırsa sonra neler olabilir? 08 Aralık 2019 | 2.480 Okunma Gerçekten New York’u vuran El Kaideciler Iraklı değildiler ki... 07 Aralık 2019 | 2.358 Okunma Uluslararası ilişkiler tiyatro oyunlarından farksızdır... 06 Aralık 2019 | 2.261 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar