Londra Zirvesi’nde küçük prens Andrew hizmet dışı bırakıldı

Yarın Londra'da yapılacak olan NATO Zirvesi dolayısıyla, üye ülkeler arasındaki ilişkiler tabii ki ilgili haber ve yorumların ağırlık noktalarını oluşturuyor.

Özellikle ABD Başkanı Trump'ın Avrupalı NATO üyelerinin askeri harcamalarının azlığı konusundaki tepkileri, Londra Zirvesi'nde yine gündeme gelecektir.

Katılım listesi
Ancak şu noktayı hiç unutmayalım... NATO'lu siyasetçilerin ve ev sahibi İngiltere'nin hanedanının özel hayatları da, siyasetteki dalgalanmalar kadar ilgi çekiyor ve haberlere konu oluyor. Örneğin geçen hafta Kraliçe Elizabeth, NATO Zirvesi dolayısıyla yapılacak toplantılara ve resmi yemeğe hanedanın hangi üyelerinin katılacağını resmi bir yazı ile duyurdu.


YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Konu ölüm olunca koronavirüs falan teferruattır 25 Şubat 2020 | 2.150 Okunma Artık eskisi gibi değiliz, dünyanın gerçeklerine karşı hazırlıklıyız 24 Şubat 2020 | 2.108 Okunma HDP Eş Başkanı Buldan’dan CHP’ye “Artık cesur olun” çağrısı... 23 Şubat 2020 | 293 Okunma Soros ve FETÖ uzmanı kesilenler her salataya maydanoz olma noktasındalar 22 Şubat 2020 | 335 Okunma Türkiye’deki Türk düşmanları Almanya’dakilerden çok daha fazla 21 Şubat 2020 | 160 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar