Gaziantep Belediye Başkanı Fatma Şahin’den tüm belediyelere örnek olacak kararlar

Bu koronavirüs salgını insanlara pek çok şeyi ve bu arada özgürce yaşamayı da unutturmak üzere... Yasaklar ve önlemler yetmiyormuş gibi para cezaları da var gündemde.

Bu koronavirüs salgını insanlara pek çok şeyi ve bu arada özgürce yaşamayı da unutturmak üzere... Yasaklar ve önlemler yetmiyormuş gibi para cezaları da var gündemde. Bu arada esnafın ne tür zorluklarla karşılaştığını, kapanan iş yerlerinden görebiliyoruz. Açıkçası siyasetin öncelikle dayanışma ve yardımlaşma olarak uygulanması gereken zorlu bir dönem bu. Demokratik siyaseti birbirinin kalesine gol atmak olarak gören anlayış, bu dönemde rafa kaldırılmalıdır.

Esnafın yanında

Siyaseti günün zorluklarına karşı vatandaşların yanında olmak şeklinde anlayan bir belediye var... Sevgili Fatma Şahin'in Başkanı olduğu Gaziantep Belediyesi... Tedbir amaçlı kapatılan işyerlerinin sahipleri olan esnafa, 1500 lira destek verilmesi için karar alınmış. 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Soros’un yeni girişimlerine karşı hazırlıklı olmalıyız... 27 Ocak 2021 | 206 Okunma Bu dünyada CHP de, HDP de, Birleşmiş Milletler de Oscar adaylık oyuncular 26 Ocak 2021 | 1.171 Okunma Siyasi muhalif olmak Rusya’da zor da Amerika’da kolay mı sanki? 25 Ocak 2021 | 128 Okunma Koronavirüslü yasaklar bizleri radyo günlerine geri götürdü... 24 Ocak 2021 | 65 Okunma Atina, Biden yönetimini Türkiye’ye karşı bilinçlendiriyor... 23 Ocak 2021 | 1.133 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar