Erdoğan nefreti aslında Türkiye nefretidir

Seçim tarihi netleşmesine rağmen 6'lı Masa'nın adayı hâlâ mevcut değil. "Tarih belli olsun, adayımızı hemen açıklayacağız" diyen muhalefet liderlerinin ağzını bıçak açmıyor....

Seçim tarihi netleşmesine rağmen 6'lı Masa'nın adayı hâlâ mevcut değil. "Tarih belli olsun, adayımızı hemen açıklayacağız" diyen muhalefet liderlerinin ağzını bıçak açmıyor. Cumartesi günü Diyarbakır'da gazetecilere konuşan Meral Akşener, "26 Ocak'taki toplantıda da aday çıkmayacak" demiş. Bu aday hikâyesi, son başvuru tarihine kadar sürecek gibi görünüyor. Sonunda da anlaşabileceklerini zannetmiyorum.
İstanbul'un belediye başkanı olduğunu unutup Anadolu'da adaylık turuna çıkan Ekrem İmamoğlu ise Kemal Kılıçdaroğlu'na karşı iddiasını sürdürüyor. Bir gün umrede, ertesi gün Akşener'in yanında görüntü veren İmamoğlu yarıştan çekilecek gibi görünmüyor.
Peki seçmen ne yapıyor? Seçmen kendi ekonomisine, yapılan hizmete ve güven veren lidere bakıyor. 3600 ek gösterge, rekor maaş zamları ve EYT'den sonra şimdi Cumhuriyet tarihinin en büyük borç affı gündemde. Milyonlarca kişiyi ilgilendiren bu affın detayları merakla bekleniyor.
6'lı Masa ise bütün bu olumlu gelişmeleri uzaktan izliyor. Birbirlerine çelme...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
6’lı masadan son kulisler 30 Ocak 2023 | 1.015 Okunma Yeni bir lider doğuyor!.. 29 Ocak 2023 | 2.179 Okunma Altılı Masa’nın son umudu Erdoğan’ı aday yaptırmamak 28 Ocak 2023 | 503 Okunma Akşener, Cihan Paçacı’yı neden harcadı? 27 Ocak 2023 | 1.620 Okunma Ayşenur’un bile yüzü kızardı, siz hâlâ utanmadınız! 26 Ocak 2023 | 2.000 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar