Diploma yalanını tekrar gündeme getirmekten utanmıyorlar mı?

Seçim süreci tüm hızıyla ilerliyor. Bir yandan milletvekili adayları belirleniyor, diğer yandan ittifak pazarlıkları sürüyor. İttifak pazarlıklarında son görüşme Kemal Kılıçdaroğlu ile...

Seçim süreci tüm hızıyla ilerliyor. Bir yandan milletvekili adayları belirleniyor, diğer yandan ittifak pazarlıkları sürüyor. İttifak pazarlıklarında son görüşme Kemal Kılıçdaroğlu ile Muharrem İnce arasında yaşanacak.
Muharrem İnce, muhtemel olarak 100 bin imza toplamayı başaran tek lider olacak. Yeniden Refah Partisi'nin Cumhur İttifakı'na katılmasıyla birlikte, Muharrem İnce'nin cumhurbaşkanlığı adayı 6'lı Masa'yı çıldırtacak noktaya getirdi.
İnce'ye yapılan tehdidin bini bir para. Ona "Eğer masa seçimi kaybederse sokağa çıkamazsın" diye tehditler savuruyorlar. Düşünün, bu seçimi kaybetmiş hâldeki senaryoları. Bir de seçimi kazansalar herhalde İnce'yi "demokratik hakkını kullandı" diye Taksim Meydanı'nda asarlar.
Bu şartlar altında Kılıçdaroğlu ile İnce bir görüşme yapacak. Kaybettiği seçim sonucunu açıkladığı için CHP'den aforoz edilen İnce'nin tavrı merak konusu.

MARMARA...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
‘Atatürkçüleri tasfiye etti, FETÖ’cüleri aday yaptı’ 15 Nisan 2023 | 488 Okunma FETÖ ve PKK’nın adayı belli, sizin adayınız kim? 14 Nisan 2023 | 532 Okunma CHP’den ‘PKK ile müzakere’ sözü 13 Nisan 2023 | 616 Okunma Erdoğan arayı gittikçe açıyor 12 Nisan 2023 | 1.816 Okunma Atatürk’ün kurduğu partide Atatürkçü aday yok 11 Nisan 2023 | 486 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar