Devlet vatandaşlarına kötülük yapanları asla unutmuyor

İyi haberlerle kötü haberler bir arada üremeye devam ediyor... Ama en son haber bana göre iyi bir haberdi. Bu haberle devletin bir bebek gibi zayıf belleği olduğunu düşünenlerin ne kadar yanıldıkları kanıtlandı.

İyi haberlerle kötü haberler bir arada üremeye devam ediyor... Ama en son haber bana göre iyi bir haberdi. Bu haberle devletin bir bebek gibi zayıf belleği olduğunu düşünenlerin ne kadar yanıldıkları kanıtlandı. Yani devlet hiç unutmuyor... Devlete ve vatandaşlarına kötülük edenler bir gün mutlaka cezalandırılıyor. MİT ile İçişleri Bakanlığı'na bağlı Emniyet'in işbirliğinin devletin belleğinin varlığını doğruladığı son haber şöyle:

Devlet unutmaz

Bu habere göre Kayseri'de 17 Aralık 2016'da çarşı iznine çıkan askerlere yönelik saldırının faillerinden "Fırat Botan" kod adlı PKK'lı terörist Ferhat Tekiner, Milli İstihbarat Teşkilatı (MİT) ile Emniyet'in operasyonuyla Kuzey Irak'ta yakalanarak Türkiye'ye getirildi.

Terörist yakalandı

Tekiner'in, Kayseri'de, Aralık 2016'da çarşı iznine çıkan askerleri taşıyan halk otobüsüne patlayıcı yüklü araçla düzenlenen ve 15 askerin şehit olduğu, 54 askerin yaralandığı terörsaldırısının faili "Kendal/Deniz" kod isimli Kenan Çiçek'e çaldığı aracı teslim eden terörist olduğu belirlenmişti.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
İnsanlığın kafası çok karışık... Amerika “Ya salgın biyolojik bir silahsa” diye düşünmeye başladı 04 Aralık 2020 | 21 Okunma İkinci Dünya Savaşı’ndan bu yana en felaketli yılı dünya da biz de yaşıyoruz 03 Aralık 2020 | 172 Okunma Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHP’ye çağdaşlık dersi veriyor 02 Aralık 2020 | 493 Okunma Gaziantep Belediye Başkanı Fatma Şahin’den tüm belediyelere örnek olacak kararlar 01 Aralık 2020 | 642 Okunma Muhalefet etmeyi demagoji ile ve saçma üretimi ile karıştırıyorlar 30 Kasım 2020 | 741 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar 1 yorum