Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHP’ye çağdaşlık dersi veriyor

CHP muhalefetinin sözcülerini dinlerken, geçmişe dönüyorum. Çünkü bunlar geçen yüzyıldaki "3'üncü Dünyacı" söylemler...

CHP muhalefetinin sözcülerini dinlerken, geçmişe dönüyorum. Çünkü bunlar geçen yüzyıldaki "3'üncü Dünyacı" söylemler... Yabancı sermaye düşmanlığı ya da Batı hayranlığı bu söylemlerin ana çizgilerini oluşturuyor. Bu açıdan Cumhurbaşkanı Erdoğan bunlardan 100 yıl ileride. Her konuşması ile CHP muhalefetinin sözcülerine çağdaşlık dersi veriyor.

Çarpık medya

Örneğin dün TRT World Forum'un açılışında uluslararası medyanın Avrupa'daki olaylarda üç maymunu oynadığını hatırlattı. "Fransa'nın medyaya ablukası karşısında eleştirel tek cümlekurmadılar. Medya organlarının İslam düşmanlığı ve yabancı karşıtlığına bayraktarlıkyapması, gerçekten utanç vericidir" dedi. Bilindiği gibi CHP sözcüleri bu gibi durumlar gündeme geldiğinde dut yemiş bülbül oluyorlar.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Yaşadığımız dönemde komplo teorileri ile gerçekler kafaları karıştırıyor 15 Ocak 2021 | 76 Okunma Sosyal medya patronları pandemiyi kullanarak dünyayı esir aldılar 14 Ocak 2021 | 105 Okunma İhanete hedef olmak konusunda Trump, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı geçiyor 13 Ocak 2021 | 1.186 Okunma Kılıçdaroğlu’na kızılmaz ona sadece gülünür 12 Ocak 2021 | 415 Okunma Amerikan sistemindeki bozukluklar sonunda sosyal medyadaki çarpıklığa dayandı 11 Ocak 2021 | 127 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar