Azerbaycan artık yalnız değil... Türkiye de içerideki düşmanlarını artık çok iyi biliyor

Dünyada yalnız olmamanın güzelliğini son olarak Azerbaycan anladı... İşgal ettikleri topraklar yetmezmiş gibi Ermeniler yine saldırınca, Türkiye Azerbaycan'dan yana bütün ağırlığını koydu...

Dünyada yalnız olmamanın güzelliğini son olarak Azerbaycan anladı... İşgal ettikleri topraklar yetmezmiş gibi Ermeniler yine saldırınca, Türkiye Azerbaycan'dan yana bütün ağırlığını koydu. Sonuç ortada... Şimdi Ermeniler ve özellikle Amerika'daki Ermeni lobisi telaş içinde "ateş-kes şarttır" diye bağrışıp duruyorlar.

Erdoğan konuştu

Ama söylediğim gibi Azerbaycan artık yalnız değil. Cumhurbaşkanı Erdoğan Uluslararası Doğu Akdeniz Sempozyumu'nda dün de şöyle konuştu:

"Dün (Önceki gün)
Azerbaycan topraklarına saldıran Ermenistan'ı bir kez daha kınıyorum. Ermenistan'ın işgal ettiği Azerbaycan topraklarını derhal terk etmesiyle bölge yeniden barışa ve huzura kavuşacaktır... 19'uncu yüzyılın sömürge paylaşım masalarını andıran suni projelerle, saçma haritalarla Akdeniz'e barış gelmeyeceğini artık herkes görüp kabul etmelidir."

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Başkan Trump’ın yeniden seçilmesi ihtimali giderek artıyor 28 Ekim 2020 | 1.287 Okunma ‘Siz gerçek manada Nazizmin adeta zincir halkalarısınız’ 27 Ekim 2020 | 585 Okunma Macron’a kızmak kadar Fransa’ya da acımak gerekir 26 Ekim 2020 | 209 Okunma Fransa’daki İslam düşmanlığına karşı Suudiler’in Müslüman olması ne anlama geliyor? 25 Ekim 2020 | 694 Okunma Devlet vatandaşlarına kötülük yapanları asla unutmuyor 24 Ekim 2020 | 540 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar