AK Parti’nin 18’inci yılında Cumhurbaşkanı Erdoğan ‘Dün bitti, geçti gitti’ diye mesaj yayınladı

AK Parti'nin 18'inci kuruluş yılında, geride kalan dönemin ne kadar yoğun geçtiğini ve hatta maceralarla dolu olduğunu görmemek mümkün değildir.

Ama sonuçta bu parti dört başbakan, iki Cumhurbaşkanı çıkarmış, darbe teşebbüslerini ve sayısız komployu aşarak bugüne gelmiştir. Türkiye'nin kaderini değiştiren çok önemli alt ve üst yapı oluşumlarında AK Parti'nin iktidarının imzası vardır. İstanbul'da yaşayan bir kişi olarak bu dönemde iki farklı yerden Boğaz'ın altından geçildiğini düşününce, AK Parti iktidarının hayalleri bile zorladığını görüyorum.

Dün bitti...
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti'nin 18'inci yılı dolayısıyla yayımladığı mesajdaki, "Dostlarım dün bitti, geçti gitti. Bugün yeni bir gündür" cümlesi gerçeğe dönme uyarısının en somut ifadesiydi.
Aslında Erdoğan'ın mesajı, iktidar olmayı kanıksayan AK Partililer için ciddi bir uyarıydı...


YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Hiçbir salgın hastalık “İnsan insanın kurdudur” gerçeğini değiştirmez 08 Nisan 2020 | 2.451 Okunma İngiliz demokrasisinden almamız gereken dersler var... 07 Nisan 2020 | 2.616 Okunma Koronavirüs günlerinde herkes herkese sabır ve fedakârlık tavsiye ediyor 06 Nisan 2020 | 2.551 Okunma Çeşitli ülkelerin yaşadıklarına bakarken Türkiye’nin kıymetini bir kez daha anlıyoruz 05 Nisan 2020 | 469 Okunma Salgın bitse de densizler bitmeyecektir... Hastalıkla değil ama bunlarla yaşamaya alışmalıyız 04 Nisan 2020 | 2.670 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar