AK Parti’nin 18’inci yılında Cumhurbaşkanı Erdoğan ‘Dün bitti, geçti gitti’ diye mesaj yayınladı

AK Parti'nin 18'inci kuruluş yılında, geride kalan dönemin ne kadar yoğun geçtiğini ve hatta maceralarla dolu olduğunu görmemek mümkün değildir.

Ama sonuçta bu parti dört başbakan, iki Cumhurbaşkanı çıkarmış, darbe teşebbüslerini ve sayısız komployu aşarak bugüne gelmiştir. Türkiye'nin kaderini değiştiren çok önemli alt ve üst yapı oluşumlarında AK Parti'nin iktidarının imzası vardır. İstanbul'da yaşayan bir kişi olarak bu dönemde iki farklı yerden Boğaz'ın altından geçildiğini düşününce, AK Parti iktidarının hayalleri bile zorladığını görüyorum.

Dün bitti...
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti'nin 18'inci yılı dolayısıyla yayımladığı mesajdaki, "Dostlarım dün bitti, geçti gitti. Bugün yeni bir gündür" cümlesi gerçeğe dönme uyarısının en somut ifadesiydi.
Aslında Erdoğan'ın mesajı, iktidar olmayı kanıksayan AK Partililer için ciddi bir uyarıydı...


YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Bakan Soylu çok açık konuştu: Teröre müsamaha yok 21 Ağustos 2019 | 2.153 Okunma PKK terörü ile mücadelede gevşeme olacağını zannedenler zekâ özürlüdür 20 Ağustos 2019 | 2.279 Okunma Yerel seçimlerdeki kısmi başarı CHP’lilerin kafalarını iyice karıştırdı 19 Ağustos 2019 | 2.740 Okunma Bunca kriz arasında gündemi hafifletmek isteyenler de yok değil... 18 Ağustos 2019 | 1.890 Okunma Bazıları abesle iştigal etmeyi mesleklerinin gereği olarak görüyor 17 Ağustos 2019 | 2.122 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar