ÇOK OKUNAN YAZARLAR

24 Haziran’a kadar her türlü operasyona hazır olmalıyız

Bir yandan Amerika'nın bir yandan da İsrail'in uluslararası hukuku hiçe sayan eylemleri ile en açık ve en sert biçimde uğraşırsanız, sade ekonominize değil, güvenliğinize ve bütünlüğünüze de beklenmedik kuşak altı vuruşların gelmesine hazır olmalısınız .

Mehmet Barlas
Mehmet Barlas Sabah Gazetesi
25 Mayıs 2018 | 5.0 K

Bir yandan Amerika'nın bir yandan da İsrail'in uluslararası hukuku hiçe sayan eylemleri ile en açık ve en sert biçimde uğraşırsanız, sade ekonominize değil, güvenliğinize ve bütünlüğünüze de beklenmedik kuşak altı vuruşların gelmesine hazır olmalısınız.

Amerikan projeleri
Hem PKK'nın, hem FETÖ'nün birer Amerikan projesini anlamış olduktan sonra ve hem Gezi kalkışmasını hem de 15 Temmuz darbe girişimini yaşadıktan sonra, "Acaba dolar durup dururken neden rekorlar kırıyor" diye şaşırmanızın anlamı var mıdır? Algı operasyonlarının sadece Türk Lirası'nı vurmasına bir nevi şükretmeliyiz...

Rus uçağı
Ya da Rus uçağını düşürenin hangi dürtüyle bu eylemi yaptığını, 15 Temmuz'da F16 pilotlarının çoğunun FETÖ'cü olduklarını anladıktan sonra kavramadık mı? Rus uçağı krizi turizmimizi ve dış ticaretimizi vurmamış mıydı?

Ya da Gezi kalkışması öncesinde faizlerin yüzde 4'ler düzeyinde olduğunu unuttuk mu?

Devamını Oku