Sene yeni sözler eski

2021'in bu ilk yazısında biz de; dün, dünle beraber gitti, bugün yepyeni bir gün, yeni şeyler söylemek lazım diyerek başlayalım hayırlısıyla.

"Her gün bir yerden göçmek ne iyi/ Her gün bir yere konmak ne güzel/ Bulanmadan, donmadan akmak, ne hoş!/ Dünle beraber gitti cancağızım/ Ne kadar söz varsa düne ait/ Şimdi yeni şeyler söylemek lazım... " diyor Mevlânâ.

2021’in bu ilk yazısında biz de; dün, dünle beraber gitti, bugün yepyeni bir gün, yeni şeyler söylemek lazım diyerek başlayalım hayırlısıyla.

Önce geçen senenin son yazısından kalan bir özür ve düzeltme borcumuz var hem TFF’ye hem de okurlarımıza. Geçen hafta çarşamba günü yayınlanan yazımızda, yayıncı kuruluşla yeni dönem sözleşmesinin imzalanmadığını ve ödemelerin de “seneye” kaldığından bahisle yazımızı çatmıştık. Gazetemizin baskıya girdiği salı akşamüzeri saatlerinde TFF bir açıklama yaparak anlaşmanın imzalandığını ve ilk taksitin kulüplerin hesabına havale edildiğini müjdeledi, böylece yazımızla birlikte buz gibi off-side’a yakalanmış olduk. Yazımızın ana fikrinde zikrettiğimiz hususlardaki çekincelerimiz saklı kalmak üzere; düzeltir, özür dileriz.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Mesut ve bahtiyar 13 Ocak 2021 | 36 Okunma Sene yeni sözler eski 06 Ocak 2021 | 28 Okunma Paracıklar seneye kaldı 30 Aralık 2020 | 48 Okunma Yansıtma 23 Aralık 2020 | 24 Okunma Futbolda ikinci cumhuriyet 16 Aralık 2020 | 32 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar