Paracıklar seneye kaldı

Yayıncı kuruluşun "biz verdik", TFF'nin "para gelmedi" dediği paracıkların akıbeti yazımızın yazıldığı şu saatlerde henüz belli olmamıştı.

Yayıncı kuruluşun “biz verdik”, TFF’nin “para gelmedi” dediği paracıkların akıbeti yazımızın yazıldığı şu saatlerde henüz belli olmamıştı. Hem bu muammanın çözülmesi hem de gelecek bir para vardıysa onun gelmesi için artık bu saatten sonra seneye görüşürüz demekten başka yol kalmadı.

Katarlılar, araya Sn. Bakan’ın girmesiyle güç-bela (bi dolu tavizle) ikna edilmişken ödendi-ödenmedi krizi tuz biber ekti mevcut kaosa. TFF Başkanı Nihat Bey geçen hafta içinde, gene geçen hafta cuma gününü kastederek “Cuma gününe kadar anlaşmaya vararak yeni sözleşmenin imzalanacağını tahmin ediyorum” demişti TRT’ye yaptığı açıklamada ama ne Cuma ne de daha sonraki günlerde bırakın paracıkları daha sözleşmenin bile imzalanmaması herkesin canını sıkmaya devam ediyor.

Fransa’da da yayıncı kuruluş (Medi-pro) geçen aylarda “iflas” bayrağını çekerek pes etmiş ve Fransa futbolu bir kaosun içine yuvarlanmıştı. Benzeri bir duruma yuvarlanmamak için en üst düzeyde müzâharet sağlanmış olmasına rağmen çözümün daha ufukta bile görünmemesi tüm kulüplerimizi endişeye sevk ediyor.

 

 

 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
AŞILAMA OLMAZSA 10 Şubat 2021 | 25 Okunma TOPLU İNTİHAR 03 Şubat 2021 | 64 Okunma Olimpik virüs 27 Ocak 2021 | 44 Okunma Geçmişe yatırım 20 Ocak 2021 | 37 Okunma Mesut ve bahtiyar 13 Ocak 2021 | 42 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar