Mesut ve bahtiyar

En son geçen sene 7 Mart tarihinde West Ham maçında (Pandemi'den önceki son seyircili maç olması lazım) alkışlamıştı Gunners taraftarları Mesut Özil'i.

Çeyrek yüz yıl önce aramızdan ayrılmasına rağmen seslendirdiği eserleri bugün bile tazeliğini muhafaza eden ve terennüm edegeldiğimiz Zeki Müren’in bir şarkısıydı “Alkışlarla Yaşıyorum”. Sanat hayatının son yıllarında, geçip giden onca seneyi adeta bu şarkıyla özetlemiş ve en samimi duygularını bu şarkının melodileriyle seslendirmişti. Şarkının meyan bölümlerinde “Dertli gönüllere giren, işte benim Zeki Müren” derken, şarkının finalinde “İsmim Mes’ut, göbek adım Bahtiyar, siz yıllarca böyle bildiniz, Mus’ut Bahtiyar’dan şarkılar dinlediniz” diye veda ediyordu kariyerine.

En son geçen sene 7 Mart tarihinde West Ham maçında (Pandemi’den önceki son seyircili maç olması lazım) alkışlamıştı Gunners taraftarları Mesut Özil’i. Veda maçı olduğu daha sonra anlaşılacak olan o maçta Mesut çok şık ve akıllıca bir kafa pasıyla Lacazette’e asistini yapmış ve takımının 1-0 kazanmasına önemli bir katkıda bulunarak formasını bir daha giymemek üzere çıkarmıştı üzerinden. 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Geçmişe yatırım 20 Ocak 2021 | 31 Okunma Mesut ve bahtiyar 13 Ocak 2021 | 37 Okunma Sene yeni sözler eski 06 Ocak 2021 | 28 Okunma Paracıklar seneye kaldı 30 Aralık 2020 | 51 Okunma Yansıtma 23 Aralık 2020 | 27 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar