Made in Japan

Bizim Güzel ve Şanssız Ülkemizde şu anda iki Süper Lig takımımızda birer tane “Made in Japan” damgası taşıyan futbolcu mücadele ediyor ve zaten hepimizde olumlu olan Japon imajını daha da pekiştirmeye devam ediyor -Nagatomo ve Kagawa.

Pazar günü oynanan 26. Hafta maçlarından sonra yaklaşık üç haftalık bir (milli maçlar ve seçim var) ara verildi Lefter Sezonunda Ligimize. Başakşehir’in Kayseri’de berabere kalmasıyla, Galatasaray’da Bursa’dan 3 puanla dönünce kalan sekiz haftada Başakşehir-Galatasaray diferansı 6 puana düştü. Önemli bir puan farkı aslında fakat rakip Galatasaray olunca Başakşehir’in sahadaki performansı kadar; TFF, MHK ve VAR’daki performansı belirleyici olacak gibi gözüküyor.

Biz dönelim Made in Japan kardeşlerimizin ligimize getirdikleri yeni renk ve güzelliklere. Her şeyden önce iki futbolcu da işinin ehli, çalışkan ve nitelikli insanlar. Sağlık durumları maç oynamaya müsait olduğu her dakika sahada ellerinden gelenin en iyisini vermeye gayret eden bir iş ahlakı ve iç disipline sahipler. Ne rakiple ne de hakemle gereksiz diyaloglara girmeden oyun kurallarını eğip bükmeden aldıkları paranın hakkını veriyorlar.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
AMME HİZMETİ 13 Kasım 2019 | 26 Okunma ARİTMİ 06 Kasım 2019 | 42 Okunma Subay ve centilmen 30 Ekim 2019 | 41 Okunma Çebilerden bir Çebi 23 Ekim 2019 | 95 Okunma ASKER SELAMI 16 Ekim 2019 | 24 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar