Yeni kabinenin manşeti

Bugün YAŞ ile ilgili devam yazısı yazacaktık.Kabine değişikliği planlarımızı değiştirdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, 16 Nisan’dan sonra bugün yarın, ha oldu, ha olacak diye beklenilen Bakanlar Kurulu...

Bugün YAŞ ile ilgili devam yazısı yazacaktık.

Kabine değişikliği planlarımızı değiştirdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 16 Nisan’dan sonra bugün yarın, ha oldu, ha olacak diye beklenilen Bakanlar Kurulu değişikliğini 3 ay sonra yaptı.

Dün Ankara’da, tam da gündemden düştüğü bir dönemde, galiba bu iş olmayacak denilen bir zamanda, Başbakan Binali Yıldırım’ın Cumhurbaşkanı ile programda olmayan bir görüşme yapacağı bilgisi, unutulmaya yüz tutan o beklentiyi yeniden gündeme taşıdı.

Nitekim Başbakan, öğleden sonra biraz da beklenilenden daha uzun süren o görüşme sonrası objektiflerin karşısına geçip yeni Kabineyi açıkladı.

EKONOMİ YÖNETİMİ İLE  YOLA DEVAM

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Arnavutluk Başbakanı Rama: Türkiye Balkanlar için sürekli devrede olmalı 20 Ocak 2022 | 199 Okunma Erdoğan’dan ekonomi ve 2022 mesajları 19 Ocak 2022 | 291 Okunma Yeni Şafak Gazetesi Yazarı Mehmet Acet: ‘’Akşener’in HDP açıklaması ittifakta kırılmaya yol açar mı?’’ 15 Ocak 2022 | 212 Okunma ABD’den Yunanistan için kötü, Türkiye için güzel haber 13 Ocak 2022 | 418 Okunma Kazakistan’da son durum, Ankara’nın yaklaşımı 12 Ocak 2022 | 480 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar