Yeni Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan’ı biraz daha yakından tanıyalım mı?

Pazartesi akşamı, Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından Hazine ve Maliye Bakanlığı görevine getirilen Lütfi Elvan, uzun yıllardır tanıdığım, yakından izlediğim bir isim. Kendisiyle zaman zaman uzun soluklu sohbetlerimiz oldu.

Pazartesi akşamı, Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından Hazine ve Maliye Bakanlığı görevine getirilen Lütfi Elvan, uzun yıllardır tanıdığım, yakından izlediğim bir isim.

Kendisiyle zaman zaman uzun soluklu sohbetlerimiz oldu.

Başlamadan önce isminin ‘Lütfü’ değil, ‘Lütfi’ olduğunu rejideki yönetmene bildirdiğimiz pek çok televizyon programı yaptık.

İşin ‘gazetecilik faaliyeti’ dışında kalan şöyle bir tarafı da var:

Lütfi Bey, biraz da çocukluklarımızın geçtiği toprakların birbirine yakın olması, benim onun memleketini, onun da benim doğup büyüdüğüm yerleri biliyor olması sayesinde, ‘bizim topraklar’ adına kendisini tanımaktan mutluluk duyduğum bir isim oldu.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar’dan kritik sorulara önemli cevaplar 04 Aralık 2021 | 211 Okunma Meral Akşener’in başka bir oyun planı mı var - 2 02 Aralık 2021 | 587 Okunma Meral Akşener’in başka bir oyun planı mı var? 01 Aralık 2021 | 3.347 Okunma Birleşik Arap Emirlikleri ile yeni dönem: Baltalar neden/nasıl gömüldü? 25 Kasım 2021 | 3.100 Okunma Temel Karamollaoğlu 24 Kasım 2021 | 2.543 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar