Yeni Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan’ı biraz daha yakından tanıyalım mı?

Pazartesi akşamı, Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından Hazine ve Maliye Bakanlığı görevine getirilen Lütfi Elvan, uzun yıllardır tanıdığım, yakından izlediğim bir isim. Kendisiyle zaman zaman uzun soluklu sohbetlerimiz oldu.

Pazartesi akşamı, Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından Hazine ve Maliye Bakanlığı görevine getirilen Lütfi Elvan, uzun yıllardır tanıdığım, yakından izlediğim bir isim.

Kendisiyle zaman zaman uzun soluklu sohbetlerimiz oldu.

Başlamadan önce isminin ‘Lütfü’ değil, ‘Lütfi’ olduğunu rejideki yönetmene bildirdiğimiz pek çok televizyon programı yaptık.

İşin ‘gazetecilik faaliyeti’ dışında kalan şöyle bir tarafı da var:

Lütfi Bey, biraz da çocukluklarımızın geçtiği toprakların birbirine yakın olması, benim onun memleketini, onun da benim doğup büyüdüğüm yerleri biliyor olması sayesinde, ‘bizim topraklar’ adına kendisini tanımaktan mutluluk duyduğum bir isim oldu.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
CHP’nin hayalinde nasıl bir TSK var? 02 Aralık 2020 | 592 Okunma Satılmış ordu değil, satılmış kafalar 30 Kasım 2020 | 542 Okunma Çocuklar için dikkat! Kovid’le ortaya çıkan esrarengiz hastalık 28 Kasım 2020 | 1.245 Okunma Avrupa ve ABD ile ilişkiler yeniden düzelebilecek mi? 25 Kasım 2020 | 588 Okunma Kürtlerin değil Demirtaş’ın travması 23 Kasım 2020 | 570 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar