Suriyelilere verilen eğitimde büyük tuzaktan nasıl dönüldü?

Kısa adı AFAD olan Afet ve Acil Durum Yönetim Başkanlığı stratejik değeri yüksek bir kurumdur.Ülkenin herhangi bir yerinde, hatta sınır dışında herhangi bir bacadan duman çıkmaya başladığı...

Kısa adı AFAD olan Afet ve Acil Durum Yönetim Başkanlığı stratejik değeri yüksek bir kurumdur.

Ülkenin herhangi bir yerinde, hatta sınır dışında herhangi bir bacadan duman çıkmaya başladığı zaman, alarm zilleri önce bu kurumda çalmaya başlıyor.

Depremde, yangında, savaş halinde, mülteci akımında, sel felaketinde, maden kazasında, kısacası her türlü afet ve olağan üstü hal durumunda bu böyle oluyor.

Haliyle FETÖ’nün zamanında yatırım yaptığı, nüfuz edip el altından yönetmeye çalıştığı yapılardan birisi de burası olmuş.

Bunu nereden mi biliyoruz?

15 Temmuz gecesinden…

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Arnavutluk Başbakanı Rama: Türkiye Balkanlar için sürekli devrede olmalı 20 Ocak 2022 | 200 Okunma Erdoğan’dan ekonomi ve 2022 mesajları 19 Ocak 2022 | 291 Okunma Yeni Şafak Gazetesi Yazarı Mehmet Acet: ‘’Akşener’in HDP açıklaması ittifakta kırılmaya yol açar mı?’’ 15 Ocak 2022 | 212 Okunma ABD’den Yunanistan için kötü, Türkiye için güzel haber 13 Ocak 2022 | 418 Okunma Kazakistan’da son durum, Ankara’nın yaklaşımı 12 Ocak 2022 | 480 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar