Kızılcahamam kampının perde arkası

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, parti yönetimi ile partisinin belediye başkanlarını buluşturan Kızılcahamam kampının açılış konuşmasında uzun uzun seçim değerlendirmesi...

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, parti yönetimi ile partisinin belediye başkanlarını buluşturan Kızılcahamam kampının açılış konuşmasında uzun uzun seçim değerlendirmesi yapmıştı.

Konuşmanın bir bölümünde bazı yerlerden isim vererek söz edip oralarda yaşanan sıkıntılara atıf yaptı.

Şöyle dedi:

“Kırşehir, Bayburt, Bolu, Karaman gibi yerlerde; Yozgat gibi, Erzurum gibi yerlerde ilçe düzeyinde pek çok örnekte bu sıkıntıyı yaşadık. Bu konularda da derinlemesine çalışılıyor. Hazırlıklarımızı yapıyoruz. Bu muhasebeyi yaparken asıl gündemimizden kopmayacağız.”

Erdoğan, isimlerini zikrederek bahsettiği bu yerlerde neler olup bittiği kendisine rapor edildiği için bir takım bilgiler üzerine böyle konuşuyor.

Örneğin Kırşehir’de Ak Parti adayı ile bir milletvekili arasında yaşanan kavga; Bayburt’ta, Bolu’da tekrar aday yapılmayan belediye başkanlarının, küskün kalmakla yetinmeyip Ak Parti adayının karşısında bir yerlerde pozisyon alması.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Neden böyle oldu? 26 Haziran 2019 | 2.256 Okunma İstanbul için son hafta atakları 20 Haziran 2019 | 3.174 Okunma Mısır’ın aslan yüreklisi Hakk’a yürürken 19 Haziran 2019 | 1.812 Okunma En kötü senaryoya göre hazırlık 17 Haziran 2019 | 2.311 Okunma S-400 üzerinden bilek bükme çabaları 13 Haziran 2019 | 2.176 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar