Cumhur İttifakı’nın akıbeti yerel seçimlere mi endekslendi?

Geçen hafta sonu bir grup gazeteci Anadolu Yayıncılar Birliği’nin organize ettiği bir panel için Elazığ’daydık.Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım ve Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz...

Geçen hafta sonu bir grup gazeteci Anadolu Yayıncılar Birliği’nin organize ettiği bir panel için Elazığ’daydık.

Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım ve Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, sağ olsunlar, gezi boyunca bizlere yakın alaka gösterdiler.

Biz onlara Elazığ’ı sorduk, onlar bize Ankara’yı.

Kahvaltı sohbetinde konu yerel seçimler ve muhtemel bir Ak Parti-MHP ittifakı bahsine gelince, masadaki dikkatleri bir anda üzerime çeken bir laf ettim.

Dedim ki;

“Devlet Bey bir tek Elazığ’ı isteyecekmiş. Geri kalan bütün illeri Ak Parti’ye verebiliriz ama Elazığ’dan vazgeçmeyiz diyecekmiş!”

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
“Yunanistan kalpten gidecek” 08 Aralık 2021 | 703 Okunma Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar’dan kritik sorulara önemli cevaplar 04 Aralık 2021 | 228 Okunma Meral Akşener’in başka bir oyun planı mı var - 2 02 Aralık 2021 | 589 Okunma Meral Akşener’in başka bir oyun planı mı var? 01 Aralık 2021 | 3.347 Okunma Birleşik Arap Emirlikleri ile yeni dönem: Baltalar neden/nasıl gömüldü? 25 Kasım 2021 | 3.102 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar