Müsterih olun...

Yarın önemli bir seçimi yerine getireceğiz. Sonuçlar şimdiden hayırlı olsun. Milletin terazisi yanılmaz. Demokratik bir seçimin kaybedeni de olmaz diye düşünürüm. Bağımsız seçimler yapabilmek ve...

Yarın önemli bir seçimi yerine getireceğiz. Sonuçlar şimdiden hayırlı olsun. Milletin terazisi yanılmaz. Demokratik bir seçimin kaybedeni de olmaz diye düşünürüm. Bağımsız seçimler yapabilmek ve kendi kendini yönetebilmek beşeri planda büyük bir nimettir.

***

31 Mart seçimlerinde organize biçimde hırsızlık yapmış olmaları, sandığa darbe manasını taşıyordu. Eğer bu müdahaleyi yiyip yutsaydık, bundan sonra ülkeyi yönetmek çok zor hale gelirdi.

***

Bu nedenle, YSK’nın iptal kararı “Üzerimde ameliyata izin vermem” mesajını dünyaya vermiştir. Bu, İstanbul’u kimin kazandığından daha önemli temel bir meseleydi. YSK keşke yeniden sayım kararı verseydi de, İstanbullular bu sıcakta bir daha yorulmasa ve Binali Bey’in hakkı ilk seçimde iade edilseydi.

***

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Evet, birlikte yaşamak zorundayız... 20 Temmuz 2019 | 35 Okunma Seküler darbe mekaniği...  18 Temmuz 2019 | 1.811 Okunma Üç yıl sonra bir muhasebe... 16 Temmuz 2019 | 73 Okunma Şerden nasıl hayır çıkar dünyaya gösterdik... 13 Temmuz 2019 | 1.432 Okunma Sinsi bir taktik... 11 Temmuz 2019 | 274 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar