CHP mağduru Kunduracı Aram'ın oğlunun oyu Topal Dursun'un oğluna...

Öncelikle Ramazan Bayramı’nızı en içten dileklerimle tebrik ederim. Nice bayramlara bugünkünden çok daha iyi bir noktada ulaşalım, mutlu ve sıhhatte olalım. İçişleri Bakanımız Süleyman...

Öncelikle Ramazan Bayramı’nızı en içten dileklerimle tebrik ederim. Nice bayramlara bugünkünden çok daha iyi bir noktada ulaşalım, mutlu ve sıhhatte olalım. 

İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu’nun tüm çabalarına rağmen, trafik kazalarında geçen yıllara göre önemli düşüşler elde etmekle birlikte, hâlâ canımızı yakan ölüm haberleri almaya devam ediyoruz. Lütfen dikkatli olalım.

***

İstanbul seçimlerine de hızla yaklaşıyoruz. Binali Bey ise muazzam proje ve vaatlerini açıklamaya devam ediyor.

Bir yandan da fırsat buldukça seri yalan söyleyen rakiplerinin yalanlarını ifşa etmeye çalışıyor. Yok İspark zarar etmiş, yok İBB Genel Sekreteri’nin üç arabası varmış, yok Web sitesi için 80 milyon harcanmış, bunları düzeltiyor.

***

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Seçkinlerimiz neden böyle? 21 Eylül 2019 | 2.108 Okunma Evrensel adalet anlayışına geri dönebilir miyiz? 19 Eylül 2019 | 101 Okunma 200 yıldır başarmaya çalıştığımız şey nedir? 17 Eylül 2019 | 1.780 Okunma Beka sorununun zihniyet temelleri 14 Eylül 2019 | 2.117 Okunma Asıl mesele nedir? 12 Eylül 2019 | 2.287 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar