CHP mağduru Kunduracı Aram'ın oğlunun oyu Topal Dursun'un oğluna...

Öncelikle Ramazan Bayramı’nızı en içten dileklerimle tebrik ederim. Nice bayramlara bugünkünden çok daha iyi bir noktada ulaşalım, mutlu ve sıhhatte olalım. İçişleri Bakanımız Süleyman...

Öncelikle Ramazan Bayramı’nızı en içten dileklerimle tebrik ederim. Nice bayramlara bugünkünden çok daha iyi bir noktada ulaşalım, mutlu ve sıhhatte olalım. 

İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu’nun tüm çabalarına rağmen, trafik kazalarında geçen yıllara göre önemli düşüşler elde etmekle birlikte, hâlâ canımızı yakan ölüm haberleri almaya devam ediyoruz. Lütfen dikkatli olalım.

***

İstanbul seçimlerine de hızla yaklaşıyoruz. Binali Bey ise muazzam proje ve vaatlerini açıklamaya devam ediyor.

Bir yandan da fırsat buldukça seri yalan söyleyen rakiplerinin yalanlarını ifşa etmeye çalışıyor. Yok İspark zarar etmiş, yok İBB Genel Sekreteri’nin üç arabası varmış, yok Web sitesi için 80 milyon harcanmış, bunları düzeltiyor.

***

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Basit bir tartışma değil… 19 Eylül 2020 | 114 Okunma Beceremedin Macron… 17 Eylül 2020 | 445 Okunma Bana dostunu söyle... 12 Eylül 2020 | 1.928 Okunma Organik mi sentetik mi? 10 Eylül 2020 | 2.025 Okunma Uzun İnce bir yol... 05 Eylül 2020 | 2.247 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar