Bu ülke üzerinde ameliyat yapamazsınız...

YSK’nın verdiği İstanbul kararının ne derece büyük bir öneme haiz olduğunu tarih yazacak. Meselenin sadece bir seçimi şu veya bu partinin kazanması değil, şahlanma sürecine giren ülkemizin önüne...

YSK’nın verdiği İstanbul kararının ne derece büyük bir öneme haiz olduğunu tarih yazacak. Meselenin sadece bir seçimi şu veya bu partinin kazanması değil, şahlanma sürecine giren ülkemizin önüne çıkarılan çok kritik engellerden birisi aşmak olduğu daha iyi anlaşılacak. 

Özetle, demokrasimizin en temel direği olan sandığımıza darbe yapılmaya çalışılmış, ancak YSK’nın onurlu hakimleri sayesinde bu darbe geri püskürtülmüş, sandık milletimizin korumasına alınmıştır. 

Bunun önemini yeterince anlayabiliyor muyuz? 

23 Haziran’da oyları organize bir kötülükle çalınmış Binali Yıldırım bu seçimi Allah’ın izniyle kazanacaktır. 

Ama asıl kritik mesele inanın işin bu kısmı değildir. Bir AK Partili olarak söylüyorum bunu. 

Mesele, sandığa yapılan darbeyi önlemiş, demokratik sistemi yargımızın çok yerinde kararı ile korumaya almış, İstanbul’u da güvenli bir seçimde milletimize teslim etmiş oluşumuzdur. 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Seçkinlerimiz neden böyle? 21 Eylül 2019 | 2.109 Okunma Evrensel adalet anlayışına geri dönebilir miyiz? 19 Eylül 2019 | 101 Okunma 200 yıldır başarmaya çalıştığımız şey nedir? 17 Eylül 2019 | 1.780 Okunma Beka sorununun zihniyet temelleri 14 Eylül 2019 | 2.117 Okunma Asıl mesele nedir? 12 Eylül 2019 | 2.287 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar