Bu ülke üzerinde ameliyat yapamazsınız...

YSK’nın verdiği İstanbul kararının ne derece büyük bir öneme haiz olduğunu tarih yazacak. Meselenin sadece bir seçimi şu veya bu partinin kazanması değil, şahlanma sürecine giren ülkemizin önüne...

YSK’nın verdiği İstanbul kararının ne derece büyük bir öneme haiz olduğunu tarih yazacak. Meselenin sadece bir seçimi şu veya bu partinin kazanması değil, şahlanma sürecine giren ülkemizin önüne çıkarılan çok kritik engellerden birisi aşmak olduğu daha iyi anlaşılacak. 

Özetle, demokrasimizin en temel direği olan sandığımıza darbe yapılmaya çalışılmış, ancak YSK’nın onurlu hakimleri sayesinde bu darbe geri püskürtülmüş, sandık milletimizin korumasına alınmıştır. 

Bunun önemini yeterince anlayabiliyor muyuz? 

23 Haziran’da oyları organize bir kötülükle çalınmış Binali Yıldırım bu seçimi Allah’ın izniyle kazanacaktır. 

Ama asıl kritik mesele inanın işin bu kısmı değildir. Bir AK Partili olarak söylüyorum bunu. 

Mesele, sandığa yapılan darbeyi önlemiş, demokratik sistemi yargımızın çok yerinde kararı ile korumaya almış, İstanbul’u da güvenli bir seçimde milletimize teslim etmiş oluşumuzdur. 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Keşke o kadar basit ve kolay olsa… 26 Eylül 2020 | 193 Okunma Model çok net… 24 Eylül 2020 | 352 Okunma Basit bir tartışma değil… 19 Eylül 2020 | 225 Okunma Beceremedin Macron… 17 Eylül 2020 | 465 Okunma Bana dostunu söyle... 12 Eylül 2020 | 1.963 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar