Bu ülke üzerinde ameliyat yapamazsınız...

YSK’nın verdiği İstanbul kararının ne derece büyük bir öneme haiz olduğunu tarih yazacak. Meselenin sadece bir seçimi şu veya bu partinin kazanması değil, şahlanma sürecine giren ülkemizin önüne...

YSK’nın verdiği İstanbul kararının ne derece büyük bir öneme haiz olduğunu tarih yazacak. Meselenin sadece bir seçimi şu veya bu partinin kazanması değil, şahlanma sürecine giren ülkemizin önüne çıkarılan çok kritik engellerden birisi aşmak olduğu daha iyi anlaşılacak. 

Özetle, demokrasimizin en temel direği olan sandığımıza darbe yapılmaya çalışılmış, ancak YSK’nın onurlu hakimleri sayesinde bu darbe geri püskürtülmüş, sandık milletimizin korumasına alınmıştır. 

Bunun önemini yeterince anlayabiliyor muyuz? 

23 Haziran’da oyları organize bir kötülükle çalınmış Binali Yıldırım bu seçimi Allah’ın izniyle kazanacaktır. 

Ama asıl kritik mesele inanın işin bu kısmı değildir. Bir AK Partili olarak söylüyorum bunu. 

Mesele, sandığa yapılan darbeyi önlemiş, demokratik sistemi yargımızın çok yerinde kararı ile korumaya almış, İstanbul’u da güvenli bir seçimde milletimize teslim etmiş oluşumuzdur. 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Baykal neden ve nasıl gönderildi? 18 Mayıs 2019 | 1.934 Okunma CHP'nin adayını çok ciddiye almasak 16 Mayıs 2019 | 1.528 Okunma Pilatus Sendromu... 14 Mayıs 2019 | 1.289 Okunma Bu ülke üzerinde ameliyat yapamazsınız... 11 Mayıs 2019 | 1.373 Okunma Operasyon çökünce... 09 Mayıs 2019 | 1.945 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar