Bu ülke üzerinde ameliyat yapamazsınız...

YSK’nın verdiği İstanbul kararının ne derece büyük bir öneme haiz olduğunu tarih yazacak. Meselenin sadece bir seçimi şu veya bu partinin kazanması değil, şahlanma sürecine giren ülkemizin önüne...

YSK’nın verdiği İstanbul kararının ne derece büyük bir öneme haiz olduğunu tarih yazacak. Meselenin sadece bir seçimi şu veya bu partinin kazanması değil, şahlanma sürecine giren ülkemizin önüne çıkarılan çok kritik engellerden birisi aşmak olduğu daha iyi anlaşılacak. 

Özetle, demokrasimizin en temel direği olan sandığımıza darbe yapılmaya çalışılmış, ancak YSK’nın onurlu hakimleri sayesinde bu darbe geri püskürtülmüş, sandık milletimizin korumasına alınmıştır. 

Bunun önemini yeterince anlayabiliyor muyuz? 

23 Haziran’da oyları organize bir kötülükle çalınmış Binali Yıldırım bu seçimi Allah’ın izniyle kazanacaktır. 

Ama asıl kritik mesele inanın işin bu kısmı değildir. Bir AK Partili olarak söylüyorum bunu. 

Mesele, sandığa yapılan darbeyi önlemiş, demokratik sistemi yargımızın çok yerinde kararı ile korumaya almış, İstanbul’u da güvenli bir seçimde milletimize teslim etmiş oluşumuzdur. 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Yunanistan'ı kim fiştekliyor? 13 Ağustos 2020 | 2.069 Okunma 21. yüzyıl bizim… 08 Ağustos 2020 | 231 Okunma Değil mi zaten? 06 Ağustos 2020 | 160 Okunma Kutuplaşmanın içinde normalleşme… 01 Ağustos 2020 | 59 Okunma Normalleşme nasıl olacak? 30 Temmuz 2020 | 136 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar