İsrail, sana derim

“İnsanları Allah yolundan alıkoydular, Allah’ı inkâr ettirmek için çalıştılar, Mescid-i Haram›a girmeye engel oldular ve halkını oradan çıkarmaya çalıştılar...

“İnsanları Allah yolundan alıkoydular, Allah’ı inkâr ettirmek için çalıştılar, Mescid-i Haram›a girmeye engel oldular ve halkını oradan çıkarmaya çalıştılar, Müslümanları öldürmek, iman edenleri dinden döndürmek için gayret gösterdiler” diye duysanız veya okusanız aklınıza hemen ne gelir.
Yaşlılarımızın aklına Türkiye gelebilir.

Kur’an okuma ve okutmanın yasak olduğu, okutan hocaların en ağır şekilde cezalandırıldığı, yıllarca hacca gitmeyi yasakladıkları… Gibi kötü şeyler akla gelir.
Bunlar olmadı diyenlere, geriye fazla gitmeye gerek yok, Ecevit, Mesut Yılmaz, Devlet Bahçeli hükümetinde bu milletin meclisinden çocuklara Kur’an okutma yasağı kanunu çıktı ve en acımasız şekilde uygulandı.
Makalenin birinci paragrafında yazdıklarım, Mekke putperestleri tarafından uygulanmıştır.

Sevgili Peygamberimize iman etmeyenler, Müslümanların namaz kılmalarını engellemişler.
Rabbimiz haber veriyor:
“Yasaklayanı gördün mü
“Bir kul namaz kıldığında,” (Alak süresi ayet 9-10)
Şu anda yaşayan, genç ve ihtiyarlarımız, Türkiye’nin en yaman araştırmacı gazetecilerinin ellerinde kameralarla okullarda mescit taraması yaptıklarını, buldukları mescidi, petrol çalan Amerikalı generali teşhir ediyormuş gibi teşhir ettiklerini bilirler.
Şu anda Çin hükümeti, Doğu Türkistanlılara, Mekke müşriklerinin yaptığını yapıyorlar.
Bu haftanın haberi olarak geçen Kudüs’te Mescid-i Aksaya girişleri engelleme işi, Mekke putperestlerinin yaptığını tekrarlamaktır.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Helalı haram, haramı helal yapmayalım 27 Aralık 2017 | 327 Okunma Dev zülf’ü-yardan değil Zülfikardan anlar 26 Aralık 2017 | 166 Okunma Hayvanlar da ümmettir 25 Aralık 2017 | 133 Okunma Haramla hareme gidilmez 22 Aralık 2017 | 194 Okunma “Eski dost düşman olmaz” 21 Aralık 2017 | 110 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar