‘Münasebetsiz’ Yavuz Bey

Ekonomide yapısal dönüşüm, hukuk reformu, İnsan Hakları Eylem Planı ve arkasından gelecek yeni anayasa ile Türkiye yeni bir dönemin kapısını aralıyor. O kapının ardına kadar açılmasının...

Ekonomide yapısal dönüşüm, hukuk reformu, İnsan Hakları Eylem Planı ve arkasından gelecek yeni anayasa ile Türkiye yeni bir dönemin kapısını aralıyor.
O kapının ardına kadar açılmasının ve yapısal reformları hayata geçirmenin yolu da terör ve terörizmin siyasi, finans ve motivasyon kaynaklarını kesmekten geçiyor.
Bu yüzden Türkiye, siyasetle şiddet ilişkisine artık bir son nokta koymak zorunda...
Bu yüzden hiçbir dönemde olmadığı kadar HDP-PKK ilişkisini sert biçimde tartışıyor. Başkan Erdoğan'ın deyimiyle, "Dikene su vermek zulümdür" ve artık bu dönem bitmelidir.
Bu açıdan sadece Cumhur İttifakı partileri değil, Millet İttifakı ve destekçileri de...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Türkiye ‘Fizan’dan öteye nasıl geçti? 11 Nisan 2021 | 383 Okunma 104 amiralden ABD elçiliğine giden var mı? 10 Nisan 2021 | 960 Okunma İçerideki ve dışarıdaki Amerikalılar 09 Nisan 2021 | 365 Okunma ABD Büyükelçiliği, Montrö için kimlerle görüştü? 08 Nisan 2021 | 949 Okunma İmzacı komutanı halk kurtarmıştı! 06 Nisan 2021 | 1.116 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar