Kılıçdaroğlu- Akşener anlaştı mı?

6'lı Masa'nın belki de en başarılı olduğu alan, her toplantıdan "bir şey" çıkacak havası vermek. Geriye dönüp bakın, 36 kez bir araya gelmelerine rağmen, genel geçer tespitlerin ötesine geçilmedi. Ne...

6'lı Masa'nın belki de en başarılı olduğu alan, her toplantıdan "bir şey" çıkacak havası vermek. Geriye dönüp bakın, 36 kez bir araya gelmelerine rağmen, genel geçer tespitlerin ötesine geçilmedi. Ne toplumun "İşte bu..." dediği bir proje ortaya kondu ne de büyük beklentiye soktukları "aday" ismi belirlendi.
Tam aksine bu belirsizlik süreci, partiler arasındaki gerilimi arttırdı. Kılıçdaroğlu'nun adaylık dayatması, Akşener'in "kazanacak aday" diretmesi ve "noter değiliz" itirazı, neredeyse ipleri koparma noktasına getirdi.
İşte yeni dönemin ilk toplantısına bu gerilimli havayla gidildi. En çok da gerilimin iki aktörü Kılıçdaroğlu'yla Akşener'in o masada nasıl "hiçbir şey olmamış" gibi oturup konuştukları merak edildi.
Buna...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Selvi Kılıçdaroğlu’nu uyutan vizyon 04 Aralık 2022 | 805 Okunma Kılıçdaroğlu’nun vizyon projesi yeni mi, taklit mi? 03 Aralık 2022 | 351 Okunma Anayasa taslağı mı seçim bildirgesi mi? 02 Aralık 2022 | 310 Okunma İmamoğlu-Kaftancıoğlu kavgasında son tango 01 Aralık 2022 | 1.395 Okunma AK Parti’deki enerjinin sırrı 29 Kasım 2022 | 683 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar