‘Che Guevara ol, hayvan’

Savcı Sayan'ı tehdit eden "sanatçı veya yönetmen" denilen kişiyi izleyince, PKK canavarlığının ortaya çıkardığı "aydın" tipini görüyoruz.

Bir siyasetçiye, hangi düzeyde olursa olsun terör örgütlerinden bir tehdit geldiğinde topyekûn karşı durmak gerekiyor. Ancak Türkiye'de böyle olmuyor.

Teröre açık açık destek verenlere, PKK'yı "silahlı muhalefet yapıyor" diye övenlere sahip çıkılırken, PKK'nın açık tehdit ettiği siyasetçilerden bir "geçmiş olsun" bile esirgeniyor.

Doğrusu bu kadar açık ve pervasız bir terör tehdidiyle ilk kez karşılaşıyoruz.

PKKHDP hattı adına ortaya çıkan ve o çevrenin önemli sanatçısı, sinema yönetmeni olan bir kişi, ağzı köpüre köpüre öyle bir tehdit savuruyor ki, insan olanın sessiz kalması mümkün değil.

Bakın ne diyor...

Bu köşe yazısını aşağıdaki linke tıklayarak sesli bir şekilde dinleyebilirsiniz

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
‘Türkiye’yi nasıl karıştırmak istediğinizi biliyorum’ 04 Şubat 2023 | 20 Okunma Millet İttifakı’nın adayı ne zaman açıklanır? 03 Şubat 2023 | 3.363 Okunma Babacan neyi deşifre etti? 02 Şubat 2023 | 1.312 Okunma ‘Durduracağız, yıkacağız, kaldıracağız’ mutabakatı! 31 Ocak 2023 | 656 Okunma Akşener’in oyununu Yavaş mı bozdu? 29 Ocak 2023 | 2.113 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar