Coşku ile rehavet bir aradaydı!

Zirve yarışını sürdürme adına Kayserispor'u yenmek Galatasaraylı oyuncular için çok zor olmadı. Çünkü Kayserispor, tam bir toplama takım görüntüsündeydi.

Uyumları, dirençleri yoktu. Adem'in erken attığı golden itibaren Donk'un şık golüne kadar geçen sürede Muslera'ya top bile gelmedi. Galatasaraylı oyuncuların ortaya koyduğu mücadeleye, baskıya ve coşkuya Kayserispor, seyirci kaldı.
Ancak skor 2-0'a geldikten sonra Galatasaraylı oyuncuların, 'Kayseri bize rakip olamaz. Rahat yeneriz' rehavetine kapılmaları büyük hataydı. Terim devre arası ciddiyetsizlik konusunda oyuncularının kulağını çekmiş olacak ki G.Saray'ın takım olarak 'rakip zayıf' algısından uzaklaşıp 'futbol ciddi iştir' anlayışına dönmeleri seyircilerin keyifli bir futbol izlemelerini sağladı.

FEGHOULİ YÜKSELİYOR...
Feghouli, Emre Akbaba, Mariano, Ömer gibi oyuncuların coşkuları, öne doğru oynamaları G.Saray'a fazlasıyla pozisyon üstünlüğü sağladı. Feghouli'nin hızla form tuttuğunu, geçen sene 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Muslera çabuk dön 20 Ekim 2020 | 184 Okunma Cengiz 11’de başlamalıydı 12 Ekim 2020 | 161 Okunma Bu beraberlik öz güven getirir 08 Ekim 2020 | 110 Okunma TFF, harcamaları kontrol etmeli 07 Ekim 2020 | 176 Okunma Tuzağa düştü 05 Ekim 2020 | 176 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar 1 yorum