“Viskisini yudumlarken aday belirliyor” DEM Parti CHP’den aslında ne istiyor?

Üst düzey bir CHP’li, aday belirleme sürecinde, Ekrem İmamoğlu’nun genel merkeze müdahalesinden yakınırken; “Adam İstanbul’da oturduğu yerden viskisini yudumlarken, Ankara’daki ilçelere belediye başkan...

Üst düzey bir CHP’li, aday belirleme sürecinde, Ekrem İmamoğlu’nun genel merkeze müdahalesinden yakınırken; “Adam İstanbul’da oturduğu yerden viskisini yudumlarken, Ankara’daki ilçelere belediye başkan adayı tayin ediyor” diyor.

Özgür Özel başta olmak üzere, CHP Genel Merkezi’nde Ekrem İmamoğlu baskısı iliklere kadar hissediliyor. 

Sadece Ankara, İstanbul değil, bütün illerde genel merkezin karşısına, “Ekrem İmamoğlu’nun adamları” çıkıyor. Hangi ile aday belirlenecek olsa; “Orada İmamoğlu’na yakın şu isim var” cümlesi bir şekilde telaffuz ediliyor.

Benim anlatacağım olay; Ankara Büyükşehir Belediyesi ve ilçe belediye başkan adaylarının konuşulduğu bir ortamda geçiyor. (İsmi ve yeri bende saklı. Yerini yazarsam isim de ortaya çıkacak. Şimdilik bekleyelim). Ama CHP Genel Merkezi olmadığını söyleyebilirim.

Ankara’da ilçelerden aday olmak isteyenler zaman zaman Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ı ve...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Ortadoğu’da kan gövdeyi götürecek Peki Erdoğan ne yapacak? 20 Şubat 2024 | 1.360 Okunma Erdoğan ve Sisi, katliamları durdurabilir mi? 16 Şubat 2024 | 392 Okunma DEM Parti’yi AK Parti’ye yamamaya çalışmak! İsrail’e silahlı müdahale gelir mi? 13 Şubat 2024 | 1.033 Okunma “Zengezur Koridoru ya açılacak ya açılacak!” 09 Şubat 2024 | 616 Okunma Ekrem İmamoğlu botoks mu yaptırdı? Başak Demirtaş uykularını kaçırıyor 06 Şubat 2024 | 1.712 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar